Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

sekcja sportowa relacje z zawodow

gdzie można będzie wkrótce spotkać ułanów Szwadronu Niepołomice

Moderator: Moderatorzy

sekcja sportowa relacje z zawodow

Postprzez Dowódca » 13 lip 2010, o 09:06

W dniach 03-04 Lipca na hipodromie WLKS Krakus Swoszowice odbyły się Zawody Towarzyskie + Regionalne w Skokach przez Przeszkody gdzie Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice reprezentowała Sekcja Sportowa tym razem troszkę w zmniejszonym składzie niż to bywało dotychczas ale za to z nowym wybitnym zawodnikiem jak również jedynym trenerem sekcji Olegiem Badałowem który to ł właśnie dołączył do naszej sekcji z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i stratował po raz pierwszy po długoletniej przerwie reprezentując nasze barwy.. Zawodnik startował na koniu Edycja. Pozostały skład sekcji na tych zawodach to: : Dowódca Szwadronu Jan Znamiec na Carbidzie II, Marzena Antończyk na koniu : Liroy Guest i Linneusz , Dariusz Świtek na koniach: Oscar i Wezyr oraz Krystyna Solarz na koniu Wera.
W sobotę w konkursie klasy L -zwykłym z zerowym wynikiem ukończyła przejazd Krystyna Solarz na koniu Wera w czasie 52,80 z bardzo dobrym czasem 47,48 ale niestey z 4 punkatmi karnymi ukończyła przejazd Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest oraz z 8 pkt karnymi Jan Znamiec na koniu Carbid II w czasie 48,12 z 4 pkt. karnymi ukończył przejazd także Dariusz Świtek na koniu Wezyr w czasie 65,67.
W konkursie klasy P- dwufazowym z 4pkt karnymi w drugiej fazie ukończyli przejazdy:Dariusz Świtek na koniu Oscar zajmując XII miejsce oraz Marzena Antończyk na koniu Linneusz zajmując miejsce XIII natomiast z 4 pkt ale w pierwszej fazie ukończyli również Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest oraz 16 Jan Znamiec na koniu Carbid II.
W konkursie klasy N-dwufazowym z 4pkt karnymi ale w drugiej fazie ukończył przejazd Oleg Badałow na koniu Edycja zajmując miejsce V, z 12 pkt. karnymi ale także w drugiej fazie ukończył Dariusz Świtek na koniu Oscar oraz z 8 pkt karnymi ale w pierwszej fazie ukończyła Marzena Antończyk na koniu Linneusz.
W niedzielę konkurs klasy L-zwykły wygrała Marzena Antończyk na koniu Liroy Guest w czasie 55,75 z zerwym wynikiem ale w czasie 75,02 ukończył Dariusz Świtek na koniu Wezyr i znów z bardzo dobrym czasie 56,70 ale z 4 pkt karnymi ukończył przejazd Jan Znamiec na koniu Carbid II.
Konkurs klasy P- zwykły wygrała także Marzena Antońńczyk na koniu Liroy Guest , z 4 pkt karnymi ukończyli: Oleg Badałow na koniu Edyycja oraz Marzena Antończyk na koniu Linneusz z 9 pkt karnymi ukończył Jan Znamiec na koniu Carbid II oraz 10 pkt Karnymi Dariusz Świtek na koniu Wezyr.
W konkursie klasy N- zwykłym wszyscy zawodnicy sekcji ukończyli przejazdy z 4 pkt karnymi zajmując kolejno miejsca: Oleg Badałow miejsce III na koniu Edycja tuż za nim Dariusz Świtek miejsce IV na koniu Oscar oraz Marzena Antończyk miejsce VI na koniu Linneusz.
Zawody cieszyły się jak zwykle dużą frekwencją w tym także dużą ekipą gości ze Słowacji.


Marzena Antończyk
Avatar użytkownika
Dowódca
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 154
Dołączył(a): 9 mar 2006, o 11:20

Powrót do Aktualności w barwach 8 PU, czyli...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,