Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

15 lat Forum im. Andrzeja Leśniaka

Opinie Użytkowników

15 lat Forum im. Andrzeja Leśniaka

Postprzez Ułan świętokrzyski » 3 maja 2021, o 18:15

Czas nieubłaganie mknie naprzód. Trudno uwierzyć, że w marcu br. minęło już 15 lat od momentu, kiedy ruszyło to Forum Kawalerii RP. Tak, to już 15 lat. Nie będę opisywał po raz kolejny historii jego powstania i rozwoju działalności, bo to można znaleźć w postach powyżej.
Niestety, nie może nasze Forum konkurować z Facebookiem. Facebook dokonał dosłownie wielkiej rewolucji jako forum społecznościowe o zasięgu globalnym. O jego roli i możliwościach nie będę się rozpisywał. Wielu zapewne użytkowników FB spośród kolegów kawalerzystów młodszego pokolenia nie wie co to Forum lub uważa, że ono już po prostu „umarło śmiercią naturalną”. Otóż nie. Trwa nadal.
Forum nie umarło i dalej jego łamy i zasoby wiedzy są otwarte dla wszystkich współczesnym miłośników tradycji kawaleryjskich. Którzy to miłośnicy dalej szukają w jego zasobach, o czym świadczy już prawie 34,5 mln wejść na dzień dzisiejszy (5 lat temu 12,5 mln). 17 sierpnia 2020 roku, przed 100. rocznicą komarowskiej Victorii o godz. 07.22 Forum przeglądało 148 użytkowników. Od dłuższego czasu nie pojawiają się nowe posty, bo oczywiście szybciej, łatwiej i obszerniej można przekazać swoje wrażenia, wspomnienia, refleksje, zdjęcia i video klipy w mediach społecznościowych. Ale jednak żadne media nie stworzyły i nie stworzą takiej skarbnicy wiedzy o kawalerii jak to Forum. I niech tak będzie nadal. Pragnę oświadczyć, że nadal będę monitorował jak moderator łamy naszego Forum im. Andrzeja Leśnika dopóki starczy sił i oczy emeryta na to pozwolą. I jeszcze raz wielkie dzięki dla Mariusza Górniaka, że kiedyś zdecydował się uruchomić nasze Forum. Pozdrawiam wszystkich zalogowanych uczestników Forum i tych sympatyków. Wpadnijcie tutaj od czasu do czasu i i dodajcie coś ja za dawnych czasów.
Z dumą noszę barwy 8 PU, wspomagając w miarę możliwości poczynania „żółtych ułanów” i będąc otwartym na wszelką współpracę w ramach naszego Forum, i na każdą inną dla dobra naszych rdzennie polskich tradycji kawaleryjskich. I daj Panie Boże tak do końca…
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Powrót do Nasze Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,