Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Wspomnienie...

Jeżeli chcecie wyrazić swój smutek i żal po Andrzeju lub po prostu wypowiedzieć się, to jest to odpowiednie do tego miejsce

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Wspomnienie...

Postprzez sara jarek87 » 9 lis 2007, o 15:16

Wspomnienie galopującego konia , który wbrew rozkazom wodzy wybrał inna trasę wyrył w pamięci wszystkich szlak , którym , tak naprawdę każdy chciałby kiedyś podążyć. Umrzeć to przecież jedyne czego możemy być pewni. Czasem jednak zbyt szybko przerywa się dźwięk , którego dopiero co zaczęliśmy słuchać , czasem galop kończy się tam gdzie zaczyna się inny owiany mgiełką mistycznej tajemnicy a tym , którym nie dane jest podążyć jeszcze ostatnim terenem serce rozdziera się z bólu , którego nawet nie potrafimy nazwać. Są jednak słowa , które z trudem przedzierają się przez próżnie a mimo to dochodzą tam gdzie je kierujemy. Może to nieograniczony żal? Może rozdzierający ból? A może tylko tętent kopyt , który zbyt wcześnie ma dać św. Piotrowi znak, że właśnie nadszedł czas by otworzyć wrota do innego świata.

"Zdążyliśmy, w gościnę do Pana Boga jeszcze nikt się nie spóźnił i coś tam Aniołowie śpiewają takimi złymi głosami , a może to dzwon cały drżący od uderzeń , a może to ja jeszcze krzyczę do koni , aby nie niosły tak szybko sań. Wolniej , wolniej konie , trochę wolnej..."

Może to życie biegnie tak szybko oszalałe z natłoku prac i myśli , że kiedy przychodzi nam zdjąć czapkę przed św. Piotrem pytamy dlaczego?

A może po prostu wystarczy skierować wzrok ku niebu i powiedzieć - nawet jeśli teraz to dlaczego tak późno?
sara jarek87
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lis 2007, o 21:02

Powrót do Księga kondolencyjna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,