Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Znalezione wyniki: 2

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

19 Pułk Ułanów Wołyńskich Opole

Strona dostępna na Facebook warto tam zajrzeć-pozdrawiam :D
przez hektor
5 lip 2020, o 12:29
 
Dział: Historia Kawalerii
Wątek: 19 Pułk Ułanów Wołyńskich Opole
Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 1032

Re: Kupię/Sprzedam

Mam do sprzedania jedyne w Polsce orginalne tablo podoficerów 19 Pułku Ułanów Wołyńskich wykonane w Ostrogu w 1930 roku.
Zainteresowanym zdjęcia na priv.
przez hektor
25 wrz 2011, o 12:32
 
Dział: Ogólne
Wątek: Kupię/Sprzedam
Odpowiedzi: 283
Wyświetlone: 160340

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,