Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Znalezione wyniki: 2

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Re: Przystuły - poszukuję źródła skóry...

odniśnie przystuł polecam pewnego pana z miejscowości Skierbieszów(koło Hrubieszowa). Własnoręcznie techniką przedwojenną wykonuje je z surowej skóry. robi też ogłowia, kantary itp. Nie mam niestety do niego telefonu.
przez przemyslaw06
13 mar 2010, o 21:56
 
Dział: Rząd Kawaleryjski
Wątek: Przystuły - poszukuję źródła skóry...
Odpowiedzi: 28
Wyświetlone: 20506

Re: Skóra - renowacja

Koledzy do zmiękczenia starej suchej skóry polecam zwykłą oliwkę do ciała dla dzieci i trochę cierpliwości. Jest rewelacyjna. A może ktoś z Was poradzi mi jak uzyskać złoty kolor ze starej zczerniałej skóry?
przez przemyslaw06
13 mar 2010, o 21:52
 
Dział: Rząd Kawaleryjski
Wątek: Skóra - renowacja
Odpowiedzi: 13
Wyświetlone: 15125

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron