Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Pozdrowienia

Moderator: Staszek

Pozdrowienia

Postprzez myta2 » 4 lis 2007, o 01:17

Pozdrowienia z Dublina dla wszystkich Kawalerzystów i miłośników.......
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez Ułan świętokrzyski » 4 lis 2007, o 10:03

A gdzie Ty się szwędasz po obcych landach? W Polsce jeszcze tyle miejsc do zobaczenia!
A Pacanów widział choć raz?
W 1945 roku rząd był w Anglii a naród w kraju - a teraz na odwrót!
No to trzymaj się chłopie i wracaj sczęśliwie.

A ja pozdrawiam wszystkich z Pacanowa!
Ostatnio edytowano 4 lis 2007, o 21:47 przez Ułan świętokrzyski, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: Pozdrowienia

Postprzez ref-ren » 4 lis 2007, o 11:52

myta2 napisał(a):Pozdrowienia z Dublina dla wszystkich Kawalerzystów i miłośników.......




myta2....

Czytając Twój płomienny post na temat poczucia patriotyzmu rozumiem, że z pobudek wyłącznie patriotycznych wyjechałeś (za kasą) do Irlandii... nieprawdaż?

/ref-ren/
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków

Re: Pozdrowienia

Postprzez myta2 » 4 lis 2007, o 12:01

ref-ren napisał(a):
myta2 napisał(a):Pozdrowienia z Dublina dla wszystkich Kawalerzystów i miłośników.......




myta2....

Czytając Twój płomienny post na temat poczucia patriotyzmu rozumiem, że z pobudek wyłącznie patriotycznych wyjechałeś (za kasą) do Irlandii... nieprawdaż?

/ref-ren/

Panowie, koledzy.... spokojnie pojechałem na tydzień brata odwiedzić, za dobrze mi w naszym pięknym kraju żeby go opuszczać na dłużej niż 7 dni, a posta napisałem z HotSpota na lotnisku w Dublinie i tak mnie naszło. hihihiii

A propos Pacanowa - to fakt nie widzialem..... ale jak tylko me drogi na południe z Poznania mnie pokierują to napewno zawitam... raz jeszcze pozdrowienia, na święto niepodległości z córcią pod pomnik się stawię (jak co roku zresztą)
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Re: Pozdrowienia

Postprzez ref-ren » 4 lis 2007, o 12:04

myta2 napisał(a):
ref-ren napisał(a):
myta2 napisał(a):Pozdrowienia z Dublina dla wszystkich Kawalerzystów i miłośników.......




myta2....

Czytając Twój płomienny post na temat poczucia patriotyzmu rozumiem, że z pobudek wyłącznie patriotycznych wyjechałeś (za kasą) do Irlandii... nieprawdaż?

/ref-ren/

Panowie, koledzy.... spokojnie pojechałem na tydzień brata odwiedzić, za dobrze mi w naszym pięknym kraju żeby go opuszczać na dłużej niż 7 dni, a posta napisałem z HotSpota na lotnisku w Dublinie i tak mnie naszło. hihihiii

Rozumiem... sorry... pozdrawiam...

/ref-ren/


A propos Pacanowa - to fakt nie widzialem..... ale jak tylko me drogi na południe z Poznania mnie pokierują to napewno zawitam... raz jeszcze pozdrowienia, na święto niepodległości z córcią pod pomnik się stawię (jak co roku zresztą)
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków

Pozdrowienia

Postprzez myta2 » 4 lis 2007, o 12:12

7 dni to tak dla mnie dość długo na obcej ziemi, mniej więcej po 3 juz mnie nosi, poza tym ja na wyspach w stajni kobyła stoi, ruszyć ją trzeba bo głupot do głowy nawchodzi
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez Ułan świętokrzyski » 4 lis 2007, o 21:50

Czyli "7 dni co wstrząsnęło kobyłą" - temat nowej sztuki teatralnej!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Major » 15 gru 2007, o 17:50

Czołem Kawalerzyści !

Witam po raz pierwszy na forum kawalerii :smile:
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, składamy całej braci kawaleryjskiej serdeczne życzenia, zdrowia, pomyślności, ułańskiej fantazji oraz mało narowistych koni. Osobne pozdrowienia przesyłamy dla Pana Andrzeja Kity (pamiętny Hubertus w Zastawnie) Z kawaleryjskim pozdrowieniem major Tadeusz Budzich oraz wachmistrz Krzysztof Gugała - Elbląg
Avatar użytkownika
Major
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 17:28
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Ułan świętokrzyski » 16 gru 2007, o 07:28

Osobiście bardzo dziękuję! Życzenia dla Andrzeja Kity przekażę mu w piątek na opłatku Szwadronu w jego restauracji! On raczej nie wchodzi na to Forum!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lucas » 16 gru 2007, o 19:07

I ja dziekuje za życzenia Panie Majorze - pozdrawiam serdecznie i z Nowego Sącza ślę najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Postprzez Major » 21 mar 2008, o 22:32

Czołem Kawalerzyści!
W związku ze zbliżającymi sie świętami Wielkanocnymi składamy wszystkim kawalerzystom serdeczne życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, smacznego jajka, mokrego dyngusa, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wytrwałości w doskonaleniu kawaleryjskiego kunsztu. Życzą: Major i Wachmistrz z Elbląga.
PS.
Panowie zgodnie z Wielkanocną tradycją nie zapomnijcie natrzeć konie święconką w celu zapewnienia sobie i zwierzakom pomyślności!
Avatar użytkownika
Major
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 17:28
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez myta2 » 22 mar 2008, o 00:39

Ja również życzę wszystkim kolegom ochotnikom, rekonstruktorom i tym którym droga jest pamięć tradycji kawalerii II RP oraz waszym rodzinom wszystkiego najlepszego, zwolnienia pędu życia chwili refleksji na czas świąteczny no i oczywiście boooogatego zająca.
Z Kawaleryjskim Pozdrowieniem od 7PSK
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez elmijakke » 23 mar 2008, o 00:45

Wesołego Jajka! :wink:...i do zobaczenia w Poznaniu!
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Pozdrowienia

Postprzez jacek » 28 maja 2008, o 12:08

Witam Panów Ułanów,
klecę i wysyłam ten tekst już kolejny raz, licząc że tym razem
się uda.

Ostatecznie jestem nowicjuszem na forum i nie odrazu Kraków.....
Tym razem krótko.
Czapka z głowy nie tylko za kształt i zawartość forum, ale również za
Panów upór, chęć i wytwałość w odgrzebywaniu tego, co z wielu powodów
znika i ulatuje, a dotyczy tej pieknej karty jaką jest kawaleria
Dlatego też postanowiłem z cichego uczestnika forum stać się aktywnym, o ile
oczywiście czas na to będzie pozwalał.

Nie jestem ułąnem, nie mam munduru ani kulbaki.
Jeżdże western ... i myślę że już czas to zmienić.
Ułaństwo mam póki co tylko w genach i być może w pewnych nawykach
nabytych w czasie pierwszych jazd pod okiem pewnego wachmistrza w 14 PU
w Janowie Podlaskim wiele, wiele lat temu.

Ponieważ dysponuję pewną ilością archiwali rodzinnych dotyczących okresu walk
o niepodległość, a związanych bezposrednio z 14 PU oraz 4 pp Legionów, pozwolę
sobie od czasu do czasu "wtrącić" się do Panów dyskusji załączając co ciekawsze
uzupełnienia poruszanych wątków.

Serdeczne pozdrowienia
Jacek
jacek
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 21:22
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Lookas » 28 maja 2008, o 12:34

POWITTAĆ POWITAĆ!!!
Co prawda nie jestem tu gospodarzem, a raczej zasiedziałym pyskaczem, ale....west jest mi bliski sercu z racji zainteresowań i funkcjonalności. Zatem goraco witam Cię jako praktyka tego odmiennego stylu:)

Serdeczne pozdrowienia!!!!
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Następna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron