Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Rocznica Wymarszu I Kompani Kadrowej 5 sierpnia 2007

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Rocznica Wymarszu I Kompani Kadrowej 5 sierpnia 2007

Postprzez Bartek » 3 sie 2007, o 12:30

Plan Szwadronu Niepołomice Na Dzień 5 sierpnia 2007
Obchody Rocznicy Wymarszu I Kompani Kadrowej

12:00 – Załadunek koni ludzi i sprzętu na terenie Stadniny Niepołomice.
13:00- Rozładunek koni, ludzi i sprzętu na Małych Błoniach na parkingu przy ul. Focha.
13:00-14:30- Przygotowanie do defilady.
14:30- Wymarsz na ul. Oleandry.
15:00- Wymarsz na ulice Krakowa (3 Maja, J. Piłsudzkiego, Podwale, św. Anny, Rynek Główny, Grodzka, Bernardyńska).
16:00-17:00- Postój na Bulwarach Wiślanych.
17:15 – Uroczysty Przemarsz ulicami Krakowa na Kopiec Marszałka Piłsudzkiego ( Grodzka, Rynek Główny, św. Anny, Podwale, Piłsudzkiego, Krakowskie Błonia).
18:30-19:00-Załadunek koni, ludzi i sprzętu celem przetransportowanie na teren KTK Tabun ul . Ireny Kosmowskej 12.
19:15- Uformowanie szyku i przemieszczenie Szwadronu w rejon Kopca Piłsudzkiego.
20:00- Uroczysty Capstrzyk na Kopcu Józefa Piłsudzkiego z okazji 70 rocznicy usypania Mogiły Mogił.
21:30- Powrót na teren KTK Tabun. 22:30 Załadunek koni, ludzi i sprzętu powrót do miejsca zakwaterowania.

Serdecznie Wszystkich Zapraszamy!
Bartek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 mar 2006, o 13:18

Postprzez Lookas » 7 sie 2007, o 15:16

I po Kadrówce....

Serdecznie dziękuję za gościnę w imieniu swoim i Joli:) Wrócilismy zachwyceni, naładowani pozytywnie:) Wspaniale było spotkac Szwadron Niepołomice:) mam nadzieje na więcej i częsciej:)

Tymczasem zrobiłem pobiezny wybór fotek i w formie quasi reportazu zamieściłem w galerii pt. Wymarsz Kadrówki 2007

Reszta fotek na płycie pojedzie do Was. Przy chwili czasu część fotek doczeka sie zapewne obróbki, kadrowania itd. No ale......tak na szybko można już coś obejrzeć:)

Film sie powolutku tez robi, jak tylko obrobię się z zaległosci, zamieszczę jak zwykle:)

Tymczasem raz jeszcze dziekujemy i serdecznie pozdrawiamy
Lookas i Jola:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Ułan świętokrzyski » 7 sie 2007, o 22:27

Lookas! Jesteś The best! Tak szybko galerii nie mieliśmy po zadnej inprezie ! Chłopaki się strasznie cieszą! Moje zdjęcia prześłę córkom z ocean do USA! Zawsze będziesz u nas mile widziany!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lookas » 8 sie 2007, o 12:33

:D

Bardzo nam miło, ze mogliśmy sie choc tak odwdzieczyć:)

Powolutku powstaje tez film z materiału, który skreciłem w Krakowie:)
Jak zwykle zamieściłem na Wrzucie ( niestety jakoś jest jak zwykle obcieta przez limity:( )
No ale mam nadzieję, ze zechcecie zobaczyć jak to wygladało naszymi oczami:)


Przemarsz Na Kadrówce

Pozdrowienia:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Lucas » 9 sie 2007, o 21:03

LOOKAS!! Wielkie dzięki za szybką "dostawę zdjęć". Niestety w tym roku nie mogłem uczestniczyć wespół z Kolegami w obchodach rocznicy Wymarszu I Kadrowej ale dzięki Tobie mogę choć zobaczyć jak było. Dzięki wielkie chociaż patrzenie na te zdjęcia pogłębia żal że mnie tam nie było - ale per saldo wielkie dzieki LOOKAS. Mam nadzieje na rychłe poznanie Cię - już Cię lubię.
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Postprzez Konsti » 14 sie 2007, o 08:42

Dawno nie ogladalam tak pieknych zdjec-brawo dla autora- tez mnie nie bylo a ogladajac czuje sie tak jakbym tam byla- super ze jest ktos kto potrafi to przedstawic w taki artystyczny sposob.Oczywiscie wielkie podziekowania dla Szwadronu z Niepolomic ze po raz kolejny zaszczycili krolewskie miasto swoja obecnoscia :))pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Konsti
Ułan II
Ułan II
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 maja 2006, o 22:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Staszek » 14 sie 2007, o 10:48

Bardzo dziękuję w imieniu Szwadronu Niepołomice za tak miłe słowa. Muszę jednak dodać, że zapewne jak inni członkowie oddziału, to ja czuję się zaszczycony, iż mogę konno maszerować ulicami Królewskiego Krakowa i to w mundurze i barwach ukochanego 8 Pułku Ułanów księcia Józefa Poniatowskiego tak mocno związanego z tym pięknym miastem.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Staszek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 169
Dołączył(a): 4 cze 2006, o 23:26
Lokalizacja: Ułan Księcia Józefa

Postprzez Lookas » 14 sie 2007, o 10:49

bardzo dziekuję za uznanie w imieniu Joli, która w wiekszości fotografowała, podczas gdy ja szalałem z kamerą:) Ponad połowa udanych fotek to jej zasługa:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Staszek » 14 sie 2007, o 10:55

Chwała Wam Obojgu!!!
W słowach uznania za fotoreportaż z Kadrówki wyrażanych tutaj przez wielu nie ma ani krzty przesady!!! A że do tego Kompanija z Was do gawędzenia, śpiewów i ..... wszelkich umilających czas uczynków przednia to liczymy na częste z Wami spotkania.
Avatar użytkownika
Staszek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 169
Dołączył(a): 4 cze 2006, o 23:26
Lokalizacja: Ułan Księcia Józefa

Postprzez Ułan świętokrzyski » 15 sie 2007, o 22:42

Witam! Zapraszam na relację z Kadrówki na naszą stronę www.ulani.pl
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lookas » 17 sie 2007, o 14:00

ehhhh!!!!

I znów żal, ze nie wszystkiego moglismy doświadczyc. Kto wie, moze za rok nam sie uda:)

a tymczasem skończyłem sklejac :)

IMPRESJĘ Z NIEPOŁOMIC

Tytuł co prawda troszke niescisły.....ale jakos mi tak w bardziej pasował:)
Tak to mniej wiecej wygladało przez obiektyw mojej kamery. Szkoda, ze nie udało sie skręcić Waszego wystapienia pod kopcem

POzdrowienia
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Ułan świętokrzyski » 17 sie 2007, o 16:12

LOOKAS! Dzięki serdeczne! Po raz pierwszy tak nas ktoś uwiecznił! Bo rzeczywiście każda parada to nie tylko przejazd ale także wszelkie przygotowania! Będzie pamiątka dla wnuków! Dziękuję z całego serca! No i melodia robi swoje! A pod Kopiec pejedziesz z nami w przyszłym roku! Nadrobimy zaległości w "nocnych rozmowach" pod Komarowem!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Ilona » 11 wrz 2007, o 07:10

za wszystkie zdjecia i video-relacje
poniewaz od dluzszego czasu przebywam w USA...serdeczie dziekuje..
dumna corka
ulana z Pacanowa
Ilona
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 maja 2006, o 18:54

Postprzez ref-ren » 11 wrz 2007, o 11:08

Ilona napisał(a):za wszystkie zdjecia i video-relacje
poniewaz od dluzszego czasu przebywam w USA...serdeczie dziekuje..
dumna corka
ulana z Pacanowa




Jak to milo ze wreszcie i to z samego rana
dala glos az ze Stanow dumna corka ulana...

ref-ren (Szwajcaria)
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,