Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

60 rocznica! :)

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Postprzez jarema » 4 mar 2009, o 22:37

"Czapa na bakier, gęba szczera,
Chłop w chłopa urwis jest na schwał,
Każdy do góry nos zadziera,
Spojrzysz nań krzywo-jużby prał
Oto jest model Szwoleżera, Szwoleżera, Szwoleżera!"

Koledzy i Dziadku! Wszak głos rozjemczy mówi do nas nawet z tamtego świata. Zachowajmy choć nasze środowisko od tych wszystkich ad-personalnych brudów...
Avatar użytkownika
jarema
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 434
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 22:40
Lokalizacja: GRH 7DAK, Poznań

Postprzez elmijakke » 4 mar 2009, o 23:29

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Postprzez myta2 » 4 mar 2009, o 23:39

jak przekupy na targu... :mrgreen:
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez Ułan świętokrzyski » 5 mar 2009, o 00:26

Dobra Panowie! Tyle byłoby w tym temacie! Zaczynają się nic niewnoszące i niepotrzebne utarczki słowne! Zbliża się Wielkanoc więc może coś o święceniu jajek w kawalerii II RP
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez ref-ren » 5 mar 2009, o 00:31

elmijakke napisał(a):Na początek proponuję dokładnie czytać moje i swoje wcześniejsze posty.

ref-ren napisał(a):Ja pisałem do Dziadka... ale trudno... odezwał się ten, który swoją wiedzę czerpie bezpośrednio od najlepszych... albo ze stajni. Broń Boże z internetu. /ref-ren

Mógł Pan pisać nawet do samego miłościwie panującego nam prezydenta, ale pisał Pan o mnie, także czuję się wywołany do tablicy. Pisałem o tym, że też czerpię wiedzę z internetu, ale nie jest to moje JEDYNE źródło wiedzy. Czerpać wiedzę od najlepszych - żaden wstyd, chyba lepiej niż od miernych...

ref-ren napisał(a):I jeszcze jedno... Jak rozumieć zdanie "niech milczy każdy, kto próbuje się wypowiadać"?
Czy to aby nie w stylu: "jak ze mną rozmawiacie ... to nie gadajcie obywatelu"?
/ref-ren

Proszę przeczytać swój wcześniejszy post, to była taka malutka parafraza wcześniejszego Pana wierszyka - na przyszłość dla Pana i innych wygody będę zaznaczał takie wolty językowe trzema gwiazdkami!

Męczy mnie ta dyskusja i przerzucanie piłeczki, zatem tym postem kończę z mojej strony ten bezproduktywny wątek.

Pozdrawiam Wszystkich Urażonych i Obrażonych. Przepraszać nie będę, bo nie mam za co!



-Ja w przeciwieństwie do Pana, Panie elmijakke nie na początek a na koniec tej rzeczywiście jałowej dyskusji proponuję, aby Pan z uwagą przeczytał swoje własne posty wysłane do Dziadka od momentu zamieszczenia owego nieszczęsnego linku z rekordem
kpt. A. Larraguibel. Zaatakował Pan wielokrotnie, nieprzyjemnie i obcesowo Gościa naszego Forum, który (jak sam pisze) nie zna się na koniach ale tak jak każdy ma prawo o koniach pisać.
Ileż tam jest złośliwości i poczucia wyższości z Pańskiej strony w stosunku do człowieka, który interesuje się szeroko rozumianą historią i wszedł na nasze Forum aby a ciekawych przypadkach tej historii pogadać. Nieładnie Panie elmijakke... oj nieładnie.
To tylko tyle ... i aż tyle do Pana, Panie elmijakke.

/ref-ren/
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ułan świętokrzyski » 5 mar 2009, o 00:43

A więc pokój między chrześcijany !!!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez elmijakke » 5 mar 2009, o 11:06

ref-ren napisał(a): Ileż tam jest złośliwości i poczucia wyższości z Pańskiej strony w stosunku do człowieka, który interesuje się szeroko rozumianą historią i wszedł na nasze Forum aby a ciekawych przypadkach tej historii pogadać. Nieładnie Panie elmijakke... oj nieładnie.
To tylko tyle ... i aż tyle do Pana, Panie elmijakke.
/ref-ren/


Z Panem sobie za to Dziadek pogadał - np w temacie "Huzarzy Śmierci"! :wink: :mrgreen:
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam!
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Poprzednia strona

Powrót do Konie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,