Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez pulkownik » 26 lip 2010, o 12:59

Film na Pomnik może mieć jedynie wpływ pozytywny – innego nie przewiduję - a jaki to pokaże przyszłość. Plan zapewne będzie promocją bitwy pod Komarowem, bo jednak pojawia się ona coraz częściej w mediach. Na pierwszym spotkaniu w Zodiak uwarunkowałem tą sprawę jako najistotniejszą. Jednak jeśli chodzi o jakość i klasę filmu, na to wpływu nie będziemy mieli a i on nie będzie miał negatywnego przełożenia na naszą sprawę – bo i jaki. Jedno jest pewne, że logistyka i uciążliwości z tym związane dadzą nam wszystkim w skórę, bo co innego komarowska potrzeba w trzydniowym wymiarze a co innego tygodniowa poniewierka w warunkach czysto polowych. Ale będzie to też sprawdzian dla uczestników. Wojna nie matka ... .
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez Ułan świętokrzyski » 26 lip 2010, o 19:44

Róbmy swoje Panowie! Podobno ten film ma być w 3D. Już raz taki widziałem = AVATAR, JAk trza będzie kawalerię przez okulary w kinie oglądać to mam to w d...e!
Ostatnio edytowano 26 lip 2010, o 22:33 przez Ułan świętokrzyski, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez Piotrek » 26 lip 2010, o 19:56

Właśnie się obawiam, że poznamy nowe znaczenia słowa "w 3D"...
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez pulkownik » 26 lip 2010, o 20:28

Oj Jędruś - do młodości nam nie idzie to i winokl rzecz potrzebna :lol: . Ja żyję Komarowem - wczoraj z Miszką Bieg Gońca dopięliśmy konno. Miszka jako naczialnlik Biegu już spina detale. Nowe dyscypliny stworzyliśmy - ale o tym przy miodzie pogadamy :lol: :lol: .
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez miszka7-1 » 26 lip 2010, o 22:57

mmm...przy miodziku powiadasz 8) .
miszka7-1
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 263
Dołączył(a): 23 paź 2007, o 14:49
Lokalizacja: Sercem...

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez pulkownik » 26 lip 2010, o 23:30

A jakże by inaczej - Miszku, działam, działam jak nakręcony - będzie 3 w jednym - wszystko na to wskazuje. Ten tydzień rozstrzygnie sprawę i może będziemy musieli razem odbyć ważne spotkanie. Jak wyjdzie to będzie oznaczało, że jesteśmy zdrowo rąbnięci. :lol:
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez miszka7-1 » 27 lip 2010, o 00:30

Ko-niec świa-ta...łoj... :roll: .
miszka7-1
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 263
Dołączył(a): 23 paź 2007, o 14:49
Lokalizacja: Sercem...

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez Ułan świętokrzyski » 30 lip 2010, o 08:15

Przepraszam Kolegów ale nie mogę się nigdzie dowiedzieć czy zapadły już decyzje dotyczące udziału w filmie - jakie Stowarzuszenia zostały zakwalifikowane i czy są znane stwki za dzień filmowy. Przepraszam ale jest to dla mnie bardzo ważne, jeżeli mam wynająć konia do udziału w filmie. W tym tygodniu muszę podjąć decyzję.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez pulkownik » 30 lip 2010, o 18:33

Niepołomice na 100 % tak. Stawki ułan z koniem - 370 zł minus podatek = 350.
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez elmijakke » 3 sie 2010, o 11:08

Mam dodatkowe pytanie - jak warunki "postojowe" mają konie?
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez pieczarka » 3 sie 2010, o 11:42

A co Lubczyk nie lubi pod chmurką :lol:
... Krzysiu którego jedziesz pod Komarów?
... no i zdjęcia z planu filmowego :twisted:
Avatar użytkownika
pieczarka
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 280
Dołączył(a): 14 kwi 2006, o 08:24
Lokalizacja: 1Pułk Szwoleżerów JP

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez pulkownik » 3 sie 2010, o 11:49

Warunki są polowe, jak co roku. Zgodnie z naszymi założeniami impreza ma charakter czysto polowy, więc lekko nigdy nie jest i nie będzie. Konie będą rozmieszczone w różnych miejscach tzn. namioty, stodoły, uwiązy na wolnym powietrzu, zbudowane wiaty. Ze względów logistycznych taka forma jest dla nas jedynym rozwiązaniem. Traktujemy "Komarów" jako smak wojennego klimatu.
Ze względu na niekompletne zgłoszenia (jak co roku, a termin był do końca czerwca ) znam tylko częściowe ustawienie oddziałów.
Co też ma swój urok (podobno), choć można to nazwać bałaganem. Problemem w tym roku jest film, który jak widać po datach organizowany jest .... . Reszta okaże się w praniu jak co roku.
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez pulkownik » 3 sie 2010, o 12:43

Na stronie http://www.bitwapodkomarowem.pl są wszystkie szczegóły wraz z regulaminem. Jeśli są jakieś uwagi proszę o ich podanie.
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez elmijakke » 3 sie 2010, o 13:35

pieczarka napisał(a):A co Lubczyk nie lubi pod chmurką :lol:
... Krzysiu którego jedziesz pod Komarów?
... no i zdjęcia z planu filmowego :twisted:


Lubczyk po prostu nigdy nie stał w stanowisku, a że lubi się odsadzać mogę mieć problem, a po nocy nie chce mi się ganiać po okolicznych wsiach. Z drugiej strony nie będzie na rajdzie z końmi szwadronowymi zatem do stada będzie trudno wpuścić, bo może być awantura. O siebie się nie martwię, o kunia tak. :(
Co do Komarowa to muszę zadzwonić do Tadeusza, ponieważ Wy jedziecie rajdem - ja nie dam rady z urlopem na 2 tygodnie, zatem chcę dojechać już na miejsce trailerem - z tego co wiem to Łukasz też chce wziąć swojego.
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Re: 90 rocznica Bitwy pod Komarowem

Postprzez pulkownik » 3 sie 2010, o 14:17

Problem polega na tym, że jest bałagan z filmem a to przekłada się na tegoroczny Komarów. I mimo szczerych chęci samemu trudno mi się połapać. Więc ze stoickim spokojem czekam na konkrety mimo, że mam świadomość, że na mnie się skupi ... . Także, już dzisiaj proszę o wyrozumiałość i zrozumienie ewentualnych błędów. Kolejna sprawa to finanse. Mam wiele telefonów w sprawie finansów - jak mam zrobić - budżet/rozliczenie jak nie mam informacji kto gdzie i kiedy zwłaszcza, że Zodiak zwraca 1/2 kosztów a grupy są z terenu całej Polski. Będzie dym ... . I po co mi to było ? :lol:
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bitwa pod Komarowem i jej etos

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron