Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Komarowska Potrzeba 2018

Komarowska Potrzeba 2018

Postprzez Ułan świętokrzyski » 19 lip 2018, o 23:11

Szanowni Państwo,

w załącznikach zostały przesłane Państwu materiały dotyczące organizacji Komarowskiej Potrzeby 2018.
W pliku "KP 2018" znajdą Państwo słowo wstępu, a także sposób i cel przeprowadzenia manewrów. Ponadto, w kolejnych plikach będą Państwo mogli przeczytać tegoroczny "Regulamin KP" i "Klauzulę informacyjną". Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z tymi plikami.
Dodatkowo przesłane zostały Państwu dwa formularze - zgłaszający oddział i zgłaszający osoby indywidualne. Bardzo prosimy, żeby formularz zgłaszający oddział wypełnili dowódcy poszczególnych oddziałów. Natomiast osoby, które nie są zrzeszone w żadnym oddziale, proszone są o wypełnienie formularza zgłaszającego indywidualnie.
Termin i sposób przesyłania wszelkich zgłoszeń został określony w wysłanych do Państwa dokumentach.
Staraliśmy się nadesłać tę wiadomość na wszystkie dostępne nam adresy mailowe. Jednak bardzo prosimy o przekazywanie sobie wzajemnie tych informacji, tak aby każdy mógł się z nimi zapoznać i w odpowiednim terminie nadesłać zgłoszenie.
Nadesłane Państwu materiały będą dostępne do pobrania także na stronie internetowej www.bitwapodkomarowem.pl, oraz w miarę możliwości na naszym facebookowym profilu - staramy się udostępnić je jak najszybciej, jednak ze względów technicznych, będzie to możliwe prawdopodobnie dopiero w weekend.
W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Dowódcą KP - Tomaszem Dudkiem - darch15@wp.pl, 601385430, lub z Karoliną Strzelecką - karolina.strzelecka@onet.pl, 733336585 (autor maila).

Do zobaczenia w Komarowie!
Pozdrawiamy,
Stowarzyszenie "Bitwa pod Komarowem".
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2641
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Powrót do Bitwa pod Komarowem i jej etos

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron