Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Spotkanie

Terminy, dyskusja, tezy

Spotkanie

Postprzez kontynulator1991 » 27 lis 2010, o 13:21

Zaczynam nowy wątek w tym dziale, bo może tu będzie on najbardziej widoczny :) Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy jest możliwość spotkania się ludzi z forum ??? Większość z kolegów się zna, ale na moje nieszczęście ja nikogo osobiście nie znam. I wpadłem na taki pomysł, żeby zorganizować takie spotkanie całego towarzystwa z forum. Uważam, że fajnie było by porozmawiać z niektórymi osobami na żywo a co za tym idzie pogłębić swoja wiedzę no i poznać interesującą grupę osób. Moje pytanie jest takie czy byłby ktoś chętny na takie spotkanie .... myślę , że powodzenie tego pomysłu zależało by od zainteresowania kolegów tym wszystkim. Czekam z niecierpliwością na opnie i może jakieś pomysły.
kontynulator1991
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 23:44
Lokalizacja: Świecie, 8 P.S.K

Re: Spotkanie

Postprzez Ułan świętokrzyski » 27 lis 2010, o 14:28

Pomysł ciekawy. Pewnie jak zawsze miejsce i termin byłyby problemem. A co do tych znajomości, to ja osobiście ze stałych bywalców Forum oprócz Kolegów z Niepołomic osobiscie znam Piotrka, Lookasa, Pułkownika, Miszkę, Łukiego. Elmijakke i Pieczarka towarzyszyli mi prz stole trzy lata temu na balu u Grochwoskich. Rzecz jasna z przyjemnością poznałbym innych. Ale jak widzicie nie przeszkadza nam to aby Forum prężnie się rozwijało.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: Spotkanie

Postprzez Lookas » 27 lis 2010, o 14:31

:)

Była taka idea juz kiedys. Okazją miała byc doroczna konferencja w Niepołomicach.....tylko nam sie doroczność trochę posypala:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Re: Spotkanie

Postprzez Ułan świętokrzyski » 27 lis 2010, o 14:39

Ano po....ła się ...
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: Spotkanie

Postprzez elmijakke » 27 lis 2010, o 20:59

kontynulator1991 napisał(a):Zaczynam nowy wątek w tym dziale, bo może tu będzie on najbardziej widoczny :) Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy jest możliwość spotkania się ludzi z forum ??? Większość z kolegów się zna, ale na moje nieszczęście ja nikogo osobiście nie znam. I wpadłem na taki pomysł, żeby zorganizować takie spotkanie całego towarzystwa z forum. Uważam, że fajnie było by porozmawiać z niektórymi osobami na żywo a co za tym idzie pogłębić swoja wiedzę no i poznać interesującą grupę osób. Moje pytanie jest takie czy byłby ktoś chętny na takie spotkanie .... myślę , że powodzenie tego pomysłu zależało by od zainteresowania kolegów tym wszystkim. Czekam z niecierpliwością na opnie i może jakieś pomysły.


Zapraszam do Poznania (chociaż to chyba nie ja powinienem zapraszać heheh) w kwietniu na Dni Ułana - jak znam życie duuuuuża część ludzi z tego forum tam będzie. Zresztą ja też tam poznałem dużą część tego forum.
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Re: Spotkanie

Postprzez kontynulator1991 » 27 lis 2010, o 23:33

hmm... co do miejsca to myślę, że u mnie nie było by takiego problemu ... jedynie co to termin ale jeżeli by się dokładnie dogadać to ja myślę , że to wypali ( osobiście bym się już o to postarał )
kontynulator1991
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 23:44
Lokalizacja: Świecie, 8 P.S.K

Re: Spotkanie

Postprzez myta2 » 28 lis 2010, o 00:10

Elmijakke - jako mistrz z Poznania rzecz jasna pełne prawo masz... :D,
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Re: Spotkanie

Postprzez kontynulator1991 » 28 lis 2010, o 00:34

no to ja jeszcze raz pytam kto chętny i jakieś propozycje co do terminu??
kontynulator1991
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 23:44
Lokalizacja: Świecie, 8 P.S.K

Re: Spotkanie

Postprzez Lucas » 28 lis 2010, o 12:58

Myślę, że najlepszym miejscem do spotkania Forumowiczów byłby Komarów. Z tego co Koledzy piszą w różnych wątkach tam w przyszłym roku spotka się najwięcej piszących - więc ja proponuję spotkanie przy ognisku w Stanicy u Pułkownika. Czas i miejsce wszystkim znane. A dlaczego nie odbyła się druga Konferencja w Niepołomicach? Wszyscy stali bywalcy Forum wiedzą więc darujmy sobie dociekania w tej kwestii :D
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Re: Spotkanie

Postprzez Łuki » 28 lis 2010, o 17:33

Lucas. Dosłownie czytasz w moich myślach. Sporą część forumowo-kawaleryjskiej ekipy, poznałem osobiscie wlaśnie pod Komarowem. I niech ktoś mi tylko napisze, że nie warto tam przyjeżdżac...
Avatar użytkownika
Łuki
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 283
Dołączył(a): 16 lip 2007, o 16:04
Lokalizacja: Poznań / Konin

Re: Spotkanie

Postprzez Lookas » 28 lis 2010, o 18:00

Do Komarowa oczywiście pojechac powinien każdy!! Ale......mając świadomośc co to za miejsce i jakie okoliczności nas tam ściagają. Inaczej niestety bedzie tak, jak było na filmie ( znam to z opowiadań z pierwszej ręki - całkowicie mi wystarczy;( ).

Spotkanie forumowej ekipy, w takim bardziej roboczym klimacie warto zrobić gdzieś, gdzie każdemu będzie łatwo dojechać.
Przez chwilę była propozycja, by kolejna konferencję zrobić w Poznaniu...może warto wrócic do tego pomysłu??
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Re: Spotkanie

Postprzez myta2 » 28 lis 2010, o 21:31

Lookas słusznie prawi, moze żeby prościej było gdzieś w centrum Polski okolice łodzi bełchatowa - to mniej więcej po 200 km każdemu wyda...... :D
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Re: Spotkanie

Postprzez pulkownik » 28 lis 2010, o 22:02

Ja dalej optuję za konferencją. Warto jest się spotykać. Ktoś powinien się tym zająć bo czas ucieka a my mamy w końcu wspólny cel i trzeba o tym rozmawiać. Robimy zrzutę, wynajmujemy jakiś ośrodek na dwa dni i jest i poważnie i wesoło. Robienie spotkania przy okazji jakiejś imprezy nie jest rozsądne bo czas nas niestety zweryfikuje. A tak..na luzie miło by było pogadać.
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Re: Spotkanie

Postprzez Piotrek » 28 lis 2010, o 23:49

Tylko, że takie spotkanie nie będzie miało wiele wspólnego z konferencją ;) A jeśli towarzysko, to mam pomysł ;) Nie trzeba czekać do Dni Ułana ;) Szczegóły tutaj :

http://www.forum.ulani.pl/viewtopic.php?f=13&t=587&p=11149&sid=9323c92a9d6eb13119ffc7741c611298&sid=9323c92a9d6eb13119ffc7741c611298#p11149
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Re: Spotkanie

Postprzez kontynulator1991 » 30 lis 2010, o 13:11

hmmm.... no to całkiem niezły pomysł Piotrek, tylko ja bym potrzebował więcej szczegółów odnośnie ceny i tego czy miejsce noclegowe jest w tej cenie . Jeżeli nie tam to można by poszukać jeszcze innego miejsca u mnie by się znalazło na 100 % . Jak już mówiłem muszę mieć więcej szczegółów. :)
kontynulator1991
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 23:44
Lokalizacja: Świecie, 8 P.S.K

Następna strona

Powrót do Konferencja Środowisk Kawaleryjskich

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron