Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Konferencja Środowisk Kawaleryjskich

Terminy, dyskusja, tezy

Postprzez pulkownik » 18 sty 2009, o 22:18

Ja jednak wierzę w sens takiej dyskusji. Widzę też potrzebę konferencji i to nie jako ciekawostki a niezbędnego elementu który scala środowiska.
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Postprzez Lookas » 18 sty 2009, o 22:20

gdybym w ten sens nie wierzył...nie jechałbym do Niepołomic. Po prostu mam inne zdanie:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez pulkownik » 18 sty 2009, o 22:25

Poczekamy zobaczymy ... ja wybiorę najsensowniejsze rozwiązanie bez wzgledu na przynaleznośc.
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Postprzez elmijakke » 18 sty 2009, o 22:31

A ja, przykro mi to mówić, zdecydowanie nie wierzę! Piszę to z perspektywy "małego żuczka", który patrzy i słucha. Dlaczego? Przeczytajcie ten temat od początku i od razu widać dlaczego. Animozje, prztyczki, szpilki widać tu w co drugim poście :roll: . Kłótnie niestety widoczne są już na poziomie "tych za miedzy", przykłady - Warszawa, Poznań, Kraków...Niestety. Ile będzie środowisk na konferencji? Jaki procent KO będzie reprezentowany? Dobrze, że coś takiego zostało zorganizowane, ale z takim podejściem jak widzę u niektórych - marne szanse! Da Bóg - może coś z tego wyjdzie!
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Postprzez Lucas » 18 sty 2009, o 23:15

Nie wiem kto podszył się pod "Ułana z Pacanowa" - to niemożliwe żeby on to pisał co tu czytam..... Znam Lookasa z 7 DAK'u - to człek wiary zdolnej przenieść Poznań pod Komarów..... Apeluję do Admina niech sprawdzi nicki - jakiegoś wirusa mamy.....
Powiem krótko - JA GŁEBOKO WIERZĘ W SENS KONFERENCJI!!!!! Nawet sytuacja, kiedy ona wykaże, że takie konferencje nie mają sensu to też będzie jej wielki wkład w to co robimy - będziemy wiedzieć, że nie ma to sensu. Zrobimy se ładne fotki na konikach i pójdziemy do domeczków zbierać znaczki.....
Ja nie po to zakładałem dobrowolnie mundur kawalerzysty ochotnika (zmotywowany przez Ułana z Pacanowa za co Bóg mu zapłać wielkie), zeby się mazgaić teraz jak jakiś ........ albo coś!!!!. Nie znam środowiska gdzie nie ma żadnych tarć i antagonizmów. Kto takie zna niech wymieni. Jesteśmy normalni zatem - trzeba nam tylko zrozumieć, że to co robimy ma sens - bez tego nie zrobimy nic. A to że trzeba iść pod prąd, żeby dojść do źródła to oczywista prawda - nie ja to wymyśliłem. Od siebie dodam, że łatwiej iść pod prąd trzymając się za ręce. Widzę że wielu Kolegów ma syndrom początkującego jeźdźca co to po osiągnięciu pewnego poziomu zaczyna odczuwać że się cofa - każdy z nas zna na to radę - trzeba zacisnąć zęby i dalej chodzić na jazdy aż nagle pojawia sie ta oczekiwana chwila, że ponownie zaczynamy iść do przodu w swych osiągnięciach.
Na Konferencję zatem!!! - Kupą Mości Panowie Ułani Ochotnicy!!
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Postprzez Piotrek » 18 sty 2009, o 23:51

Cóż... choć nie zawsze mamy z Lookasem takie samo zdanie, to akurat w temacie konferencji się zgadzamy. Nie żebym miał jakieś złe intencje, inaczej bym się na nią nie wybierał, ale nie liczę na żaden wielki przeł. Z resztą to nie tylko moje zdanie, ale i osób zdecydowanie bardziej poważanych w kawaleryjskim środowisku ode mnie. Pewnie, że próbować trzeba, a nóż się człowiek pozytywnie rozczaruję. Podejrzewam jednakże, że będzie to raczej spotkanie w stylu opisanym przez Ułana z Sącza - zrobimy sobie zdjęcia na konikach i rozjedziemy się do domów. Ale z drugiej strony, nawet jeżeli to ma być tylko spotkanie towarzyskie, to dlaczego by nie organizować takich od czasu do czasu? :) A może nawet tak byłoby lepiej... Nie używajmy górnolotnej terminologii konferencja, nie budujmy scenariuszy i planów obrad, po prostu się spotkajmy. Dyskusja się sama wywiążę :)

A co do zabierania głosu... Każdy ma prawo powiedzieć co mu na sercu leży, bądź zachować to dla siebie. Ale pisząc Jarku, że coś byś powiedział, ale nie powiesz, itd. wzbudzasz jedynie domysły, które mnie skłaniają do rozpoczęcia przesłuchań i wydobywania wiedzy :)
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Postprzez Ułan świętokrzyski » 19 sty 2009, o 02:15

O to własnie mi chodziło! Wzbudzić domysły! A tak naprawdę - chciałem ozywic dyskusję! Co robiłem do tej pory - czynił będę nadal! Więcej nie dam rady ze względu na sytuację rodzinną, brak własnego rumaka i mizerię materialną emerytowanego nauczyciela! Ale za to wszystko co do chwili obecnej osiągnąłem wielce wdzięczny jestem Opatrzności! No i juz się wyłączam! Pogadamy w sobotę!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Ilona » 25 sty 2009, o 08:16

Ułan z Pacanowa napisał(a):O to własnie mi chodziło! Wzbudzić domysły! A tak naprawdę - chciałem ozywic dyskusję! Co robiłem do tej pory - czynił będę nadal! Więcej nie dam rady ze względu na sytuację rodzinną, brak własnego rumaka i mizerię materialną emerytowanego nauczyciela! Ale za to wszystko co do chwili obecnej osiągnąłem wielce wdzięczny jestem Opatrzności! No i juz się wyłączam! Pogadamy w sobotę!


Sytuacje rodzinna??!!??!! Jezu Tato bo sobie ludzie pomysla ze Ci sie jakas krzywda dzieje czy cos......!!
Ilona
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 maja 2006, o 18:54

Postprzez janusz8pu » 25 sty 2009, o 11:45

Co to za wypowiedź?. Przepraszam z powodu bardzo ważnych powodów, nie mogłem uczestniczyć w spotkaniu. Proszę o garść szczegółów.
janusz8pu
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2 lis 2006, o 16:16
Lokalizacja: Wieliczka

Postprzez Ułan świętokrzyski » 25 sty 2009, o 12:31

Janusz! Sprawozdanie pisałem on - line! Patrz w dziale "Konferencja" temat Sprawozdanie!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez ref-ren » 25 sty 2009, o 14:18

Ilona napisał(a):
Ułan z Pacanowa napisał(a):O to własnie mi chodziło! Wzbudzić domysły! A tak naprawdę - chciałem ozywic dyskusję! Co robiłem do tej pory - czynił będę nadal! Więcej nie dam rady ze względu na sytuację rodzinną, brak własnego rumaka i mizerię materialną emerytowanego nauczyciela! Ale za to wszystko co do chwili obecnej osiągnąłem wielce wdzięczny jestem Opatrzności! No i juz się wyłączam! Pogadamy w sobotę!


Sytuacje rodzinna??!!??!! Jezu Tato bo sobie ludzie pomysla ze Ci sie jakas krzywda dzieje czy cos......!!


ILONKO...

"Tata nie wraca ranki i wieczory, we lzach go czekam i trwodze"...
W domu mizeria, strachu pelne pory, mnostwo radarow na drodze...
Droga do domu krotka lecz szeroka, wiec jak do domu dojsc szparko?
Gdy Konferencji idea gleboka...Sopilicy" konczy sie miarka...

/ref-ren/
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ułan świętokrzyski » 25 sty 2009, o 15:04

Nie Soplicy tylko Smirnoffa
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Konferencja Środowisk Kawaleryjskich

Postprzez rafaello » 9 lip 2009, o 04:46

Jest to moj pierwszy miesiac w Irlandii bardzo bym chciala poznac stomatologow pracujacych tu ,jezeli ktos bedzie na konferencii w Cork 20.04.,bardzo prosze odezwijcie sie na private nr telefonu czy mail oddzwonie i odpiszeJezeli nie bedziecie w Cork to tez odezwijcie sie Pozdraiwam
rafaello
 

Postprzez myta2 » 9 lip 2009, o 20:40

Co to za gość?????? :evil:
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez Piotrek » 9 lip 2009, o 21:14

Może ktoś miał odpalonych kilka różnych forów i pomylił okienka...?
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konferencja Środowisk Kawaleryjskich

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron