Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

To już dwa lata działalności Forum!!

Opinie Użytkowników

Postprzez Ułan świętokrzyski » 2 sty 2009, o 18:38

Bardzo słuszne uwagi! Postaramy się to jak najszybciej przedyskutować!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez ref-ren » 3 sty 2009, o 21:19

Ułan z Sącza napisał(a):Dogi Jarku! toż to domena gospodarza dać pierwszeństwo Kolegom spoza Szwadronu Niepołomice. A tak na serio to dobrze wiesz jaka wdzięczność czuje do Ciebie każdy za kawał roboty jaką tu realizujesz. Nasze Forum ma już dwa lata - w cywilu to mało ale w kawalerii ochotniczej to szmat czasu - my żyjemy inaczej niż cywile a juz z całą pewnością intensywniej. Ja również jestem wdzięczny Nazemu Forum wymyślonemu przez śp Andrzeja. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi i to obojga płci. Stoczyłem tu szereg słownych potyczek. Po pamiętnej stoczonej z Ref-Ren'em zrezygnowałem z funkcji Moderatora - stare dobre czasy. Ważne że Forum żyje. Żyje oczywiście dzięki taki ludziom jak Ułan z Pacanowa ale i dzięki coraz to nowym uczestnikom. Z łezką w oku czytam nieraz pytania kandydatów na ułanów - kiedyś ja je zadawałem i nie miałem gdzie znaleźć odpowiedzi - teraz jest to Forum. Przyznam się Wam szczerze, że jak chcę zawalczyć z wadą każdego człowieka czyli z zapomnieniem to wchodzę tutaj i czytam posty Andrzeja Leśniaka - czuję się wtedy tak juakby był dalej w Szwadronie i jak mielibyśmy sie spotkać na następnej imprezie Szwadronu. Przyznam sie szczerze, że z racji obowiązków cywilnych często nie staje już sił zasiąść do kompa po pracy. Rzadku tu piszę ostatnio ale czytam kiedy tylko mogę. I uczę się stąd mojej ukochanej Kawalerii cały czas. Pozdrawiam Was Forumowicze serdecznie a Ciebie Jarku szczególnie.



Do Ułana z Sącza...

Szereg słownych potyczek sprawił mały kamyczek, który w Forum wrzuciłem i potyczki wzbudziłem...
Ale miło mi Zdzichu, że wspominasz po cichu czasy stare i miłe gdy Cię nieco wk.......łem...

/ref-ren/
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lucas » 30 cze 2009, o 07:00

Drogi Ref-Renie - Twoje mnie wk...nie to miłe wspomnienie;
proszę Cię zatem pięknie i wzniośle - nie poprzestawaj w swym rzemiośle.....

[ Dodano: Czw Sie 13, 2009 7:43 am ]
Witam Cie Drogi Ref-Renie!!!!!!! Pozdrawiam oczywiscie i do miłego spotkania nie tu na Forum ale w realu!!!
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Postprzez Ułan świętokrzyski » 23 wrz 2009, o 23:30

To już 1500 postów. Wspominania to bardzo dobre antidotum na wszelkiego rodzaju przeciwności losu. Kiedy wspominam początki naszego Forum, to mimowolnie uśmiech pojawia mi się na mojej emeryckiej fizjonomii... Nie bardzo zdawałem sobie sprawę, co to właściwie jest! A teraz ... Teraz to dzięki Wam wszystkim jest to Forum z najwyższym poziomem naszego ojczystego języka! I wielkie dzięki Wam za to! Ku chwale kawalerii!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lucas » 24 wrz 2009, o 08:04

No 1500 postów - powiedzmy to tak: Ty jesteś tu najaktywniejszym moderatorem a my, reszta Ci towarzyszymy! Wiem od wielu, którzy zaczynaja swą przygodę z Kawalerią, że to bezcenna skarbnica to nasze Forum. Wielkie podziękowania zatem Jarku dla Ciebie i Twego dostawcy internetu. Czekam teraz na 2000 post bo imprezka zapewne będzie przednia jakaś.
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Postprzez pulkownik » 24 wrz 2009, o 12:31

Gratuluję !!! to forum jest najlepszym i najprężniejszym nośnikiem spraw kawaleryjskich !
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez Łuki » 25 sty 2010, o 16:45

No widzę, że forum przeżyło mały facelifting. Ładnie. Tyle, że jest jeden zonk. Na mniejszych rozdzielczościach (a ja akurat taką mam i znajdzie się pewnie jeszcze paru takich kolegów) nie mieści się na monitorze i trzeba przewijać w bok... proponuję ciut zwęzić...
Avatar użytkownika
Łuki
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 283
Dołączył(a): 16 lip 2007, o 16:04
Lokalizacja: Poznań / Konin

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez Lucas » 25 sty 2010, o 17:45

Nasze forum ma już prawie cztery lata. Z racji, że jest swoistym wehikułem czasu a więc pojazdem przeszło (jak to w pojazdach przyjęte) rzeczywiście facelifting i to dosyć gruntowny. Sprawa szerokości jest również oznaką progresji w sprzęcie, coraz więcej jest w użyciu monitorów panoramicznych. Admin czyli AWR Fine - Mariusz Górniak, dzieki któremu możemy się tu spotykać i dyskutować zadbał o większą ochronę naszego Forum przed spamami itp śmieciami. W jego imieniu wyrażam nadzieję, że znajdziecie więcej plusów niz minusów w nowym wyglądzie naszego Forum.
Ostatnio edytowano 26 sty 2010, o 10:48 przez Lucas, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez Ułan świętokrzyski » 25 sty 2010, o 23:49

Lukaas jak zwykle mnie ubiegł. Ano on teraz bardziej czasowy. Rzeczywiście dzięki ogromnemu zaangażowaniu gospodarza i właściciela Forum Kolegi Mariusza Górniaka, z okazji zbliżającej się czwartej rocznicy powstania naszego Forum, otrzymało ono nową szatę graficzną i większe zabezpieczenia przed, delikatnie mówiąc, nieporządanymi gośćmi. Cześć mu za to i chwała, a zmiana ta może okazać się pierwszym etapem w korygowaniu przeszłości naszej działalności i prostowania meandrów naszego kawaleryjskiego środowiska
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez elmijakke » 25 sty 2010, o 23:50

Lucas napisał(a):Nasze forum ma już prawie cztery lata. Z racji, że jest swoistym wehikułem czasu a więc pojazdem przeszło (jak to w pojazdach przyjęte) rzeczywiście facelifting i to dosyć gruntowny. Sprawa szerokości jest również oznaką progresji w sprzęcie, coraz więcej jest w użyciu monitorów panoramicznych.


Pracuję na laptopie, to przesuwanie jest naprawdę wkurzające!
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez janusz8pu » 26 sty 2010, o 19:32

Jeśli mam wyrazic swoją opinię na temat nowej szaty graficznej forum to mnie osobiście ta wersja się nie podoba. Pomijam zabezpieczenia przed niepożądanymi użytkownikami bo na tym się nie znam, ale na pewno jest to super rozwiązanie. Rozdzielczośc akurat mnie nie przeszkadza. Natomiast uciążliwe jest szukanie nowych postów (brak jak to było wcześniej napisu wczoraj, dzisiaj) kolorystyka to nieporozumienie, litery w kolorze szarości mało czytelne, logo pozostawia wiele do życzenia. Moim zdaniem obecne forum wygląda jak kolejny marny sklep internetowy gdzie jest sprzedawany szmelc, mydło itp. Po wejściu na stronę powinna ona przyciągac a stało się inaczej. Mam nadzieję, że nie jest to produkt finalny. Pozdrawiam wszystkich.
janusz8pu
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2 lis 2006, o 16:16
Lokalizacja: Wieliczka

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez Piotrek » 26 sty 2010, o 20:01

Na szczęście nic przewijać nie muszę, ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tej nowości. Pochwała należy się jednakże za wyeliminowanie poprzedniej, istotniej wady - wreszcie u dołu strony można prześledzić wątek i jak się w trakcie posania postu zapomni, o czym się pisać chciało, można sprawdzić ;)

Czyżby odświeżenie forum to pierwszy powiew wiatru odnowy, jaki ma zacząć wiać w Krakowie? ;)
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez myta2 » 26 sty 2010, o 20:12

Na temat szaty graficznej się wypowiadać nie będę bom analfabeta w kwestiach astetycznych, natomiast stare forum było bardziej czytelne i przedewszystkim wchodziło się (poprzez nieprzeczytane wątki) w miejsca gdzie one się znajdują a nie na początek wątku...
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez Łuki » 27 sty 2010, o 09:13

I ze strony głównej było widać ile postów jest nieprzeczytanych. Teraz trzeba saemu sprawdzić klikając na link...
Avatar użytkownika
Łuki
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 283
Dołączył(a): 16 lip 2007, o 16:04
Lokalizacja: Poznań / Konin

Re: To już dwa lata działalności Forum!!

Postprzez Lucas » 27 sty 2010, o 10:43

Piotrek napisał(a):Czyżby odświeżenie forum to pierwszy powiew wiatru odnowy, jaki ma zacząć wiać w Krakowie? ;)

O jakim wietrze odnowy piszesz Piotrze i kiedy ma zacząć wiać w Krakowie? Pytam bom dosyć czuły na halnego.... Generalnie to jakieś plotki dotarły do mojej Ukochanej Wielkopolski widzę.....
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron