Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

ZAWODY KAWALERYJSKIE!!

Moderator: Staszek

ZAWODY KAWALERYJSKIE!!

Postprzez John Denver » 28 cze 2006, o 14:53

Witam. Otóż nurtuje mnie pewna sprawa. Bowiem na początku czerwca miały miejsce zawody kawaleryjskie na których niestety nie dane mi było być. Czy na stronie www.ulani.pl będzie zamieszczona relacja i zdjęcia z tej imprezy? Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
John Denver
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 maja 2006, o 08:27
Lokalizacja: Siercza

Postprzez Ułan świętokrzyski » 29 cze 2006, o 17:02

Proszę sprecyzować o jakie zawody chodzi. Na naszej stronie staramy się zamieszczć sprawozdania z imprez i wydarzeń związanych przede wszystkim ze środowiskiem kawaleryjskim Krakowa i 8 PU.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lach » 11 sty 2008, o 12:41

Tak z innej beczki, bierzecie udzial w jakichs zawodach procz militari?
Widzialem rotmistrza 8PU na skokach w klikowej, od myta2 wiem, ze jego kobyla chodzi w rajdach dlugodystansowych, o ktorych sam mysle ale to w przyszlosci puki co brak wlasnego konia i stalych dochodow coby samemu sobie oplacic wyjazdy.
Jest szansa ze zadebiutuje w sierpniu w Starych Zukowicach na czyims koniu kto wie;) Oczywiscie o ile sie odbeda.

Stad czerpie wiedze na temat rajdow http://www.endurance.pl/
swoja droga sporo biurokracji [zupelnie jak urzedzie jakims] przy okazji zawodow jak i dla organizatorow tak i dla zawodnikow.
Avatar użytkownika
Lach
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 200
Dołączył(a): 30 sty 2007, o 21:37
Lokalizacja: 5 PSK Tarnów

Postprzez Lookas » 11 sty 2008, o 13:06

Lach napisał(a):...... od myta2 wiem, ze jego kobyla chodzi w rajdach dlugodystansowych, o ktorych sam mysle ....


Myta?? Serio?? Gracja chodzi Endurance?? Czy to jakies nieporozumienie??

Jest szansa ze zadebiutuje w sierpniu w Starych Zukowicach na czyims koniu kto wie;)


Zukowice to zdaje się zawody west.....widzę,ze jesteś szeroko zainteresowanym jeźdźcem:)

Trzymam kciuki i pozdrawiam
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Ułan świętokrzyski » 11 sty 2008, o 15:24

Cosik mi tu obcym autoramentem zajeżdża! Aż ręce świerzbią!!!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lach » 11 sty 2008, o 18:41

Lookas tak Zukowice to west, ale w tym roku ma sie odbyc rajd dlugodystansowy, ktory byl juz dwa razy w latach wczesniejszych.
Tam sa 3 stajnie wszystkie west ale w Palamino jest najluzniej i oni dotad organizowali.
Avatar użytkownika
Lach
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 200
Dołączył(a): 30 sty 2007, o 21:37
Lokalizacja: 5 PSK Tarnów

Postprzez myta2 » 12 sty 2008, o 01:12

Drobne sprostowanie, Gracja chodziła w rajdach długodystansowych (konkretnie wygrała ZOO w 2006 roku) i była wiceczempionką 4latków (na endurance w rankingach za ten rok ją znajdziecie) występowała w barwach KJ Dafne z Niewodnicy pod Białymstokiem, tam się urodziła tam ją kupiłem i trzymałem w czasie mojego pobytu na Podlasiu, i tam też postanowiłem spróbować no i efekt był. Niestety w Poznaniu jak i całej WLKP tradycji rajdów nie ma i żadne zawody nie są organizowane, a ja nie mam czasu pieniędzy i ambicji żeby z kobyłą przez pół RP na zawody jeździć, na które dojedziesz wydasz kasę imoże się okazać że nie wystartujesz np. kto otarł się o tę dyscyplinę wie o czym mówie. (na marginesie trenowałem ją pod okiem jednej z lepszych specjalistów w tym kraju i nie tylko w rajdach a Gracja jest z jej hodowli), ale to już inne historyje do ogniska i flaszeczki.

[ Dodano: Sob Sty 12, 2008 12:59 am ]
http://www.endurance.pl/rankingi/2006/Championaty.pdf
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez Lach » 27 kwi 2008, o 12:09

http://www.zabajka.com/bieszczadzki.pdf
Jakas Ułańska ekipa rusza na rajd? Organizatorem jest "Pod Żubrem".
Avatar użytkownika
Lach
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 200
Dołączył(a): 30 sty 2007, o 21:37
Lokalizacja: 5 PSK Tarnów

Postprzez myta2 » 27 kwi 2008, o 13:24

Powodzenia..... oj pojechałbym coś takiego :cry: niestety za daleko dla mnie.
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania


Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron