Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Kupię/Sprzedam

Moderator: Staszek

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez elmijakke » 1 lut 2011, o 22:29

A jaki numer SMS? :lol:
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez Prawie jak ułan » 2 lut 2011, o 10:33

Nie pamiętam. Ale jak się powtórzy to se wyślę. :twisted:
Avatar użytkownika
Prawie jak ułan
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 217
Dołączył(a): 12 lut 2009, o 15:12
Lokalizacja: Mielec

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez fen » 2 lut 2011, o 12:09

Poszukuję okuć - podkówek- do obcasów saperek. Może ktoś wie gdzie można kupić, może ktoś jeszcze produkuje.
Czołem.
fen
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 154
Dołączył(a): 24 lut 2010, o 02:30
Lokalizacja: Związek Jaszczurczy Hufiec Karkonosze Szwadron Rudawy

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez myta2 » 2 lut 2011, o 20:34

ja to bym już wymienił w swoich juchtówkach, nie wiecie gdzie kupić okucia obcasów?
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez Prawie jak ułan » 2 lut 2011, o 22:01

Wyczytałem na jakimś forum, że dobrze jest poszukać oryginalnych podbijanych w butach Kompanii Reprezentacyjnej WP. Podobno firma Protektor Lublin takie robi. Zadzwoń i spytaj.
Avatar użytkownika
Prawie jak ułan
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 217
Dołączył(a): 12 lut 2009, o 15:12
Lokalizacja: Mielec

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez horhe » 9 lut 2011, o 00:14

Mam do sprzedania nadwyżki produkcyjne. Są to wierne kopie następujących elementów oporządzenia i wyposażenia:
- podpinka do hełmu Adrian wz.15 30zł/szt.-dostępne 3 sztuki
- halsztuk do kurtki wz.19 25zł/szt.-dostępne 20 sztuk
- Żabka uniwersalna wz.24 50zł/szt.- 1 sztuka wybrakowana z powodu niedociągniętego szwu z jednej strony na odcinku 3-4cm

Ponadto w każdej chwili mogę się podjąć szycia oporządzenia skórzanego i brezentowego dla WP z lat 1919-1939, mundurów wz.19 itp.

Kontakt wyłącznie na mail: lepige@op.pl

A to namiastka tego co robię
http://horhe.dobroni.pl/blog/index.php?p=galeria&ID=273
horhe
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 wrz 2010, o 19:02
Lokalizacja: Sopot

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez Paweł_39 » 11 lut 2011, o 17:50

No to ja ze swojej strony ogłoszę.
Panowie, przyjmuję zapisy na futerały skórzane na busole Bezard/Jeznacki. Futerał wykonany w oparciu o oryginalny, do torby polowej. Wykonuję partię dla GRH 7 DAK.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt.
Avatar użytkownika
Paweł_39
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 293
Dołączył(a): 3 sie 2010, o 17:03

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez Piotr Walter » 11 lut 2011, o 20:12

horhe przydały by się ceny na stronie...
A wiadra brezentowe byś uszył???
Jeśli tak to potrzebuje koledzy dane techniczne do wiadra brezentowego które co 2 ułan woził w troczeniu wz 38.
Jeśłi ktoś posiada to był bym wdzięczny:)

pozdrawiam
A i czy podpinka do adriana ma takie metalowe sprzączki do wpięcia w chełm??
Avatar użytkownika
Piotr Walter
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 825
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 22:07
Lokalizacja: 15 Pułk Ułanów Poznańskich- Górka k. Poznania

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez jarema » 11 lut 2011, o 22:38

Nie ma. Ma jeden knopik mosiężny i okienko do przełożenia paska. Niedługo będę miał gotową całą partię koszernych podpinek i będę znał ich ceny (koło 50zł), więc będę mógł sprzedać.
Avatar użytkownika
jarema
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 434
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 22:40
Lokalizacja: GRH 7DAK, Poznań

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez horhe » 11 lut 2011, o 22:51

Ile wiader? WT posiadam, brezent impregnowany i odpowiedni sznur także, a maszyna do obszycia już działa. Najlepiej jakieś zamówienie zbiorcze na przynajmniej kilka sztuk.
Cennik wysyłam klientom na maila.
Co do podpinki do Adriana, to jest to pasek ze sprzączką i mosiężnym knopikiem. A te blaszki,co były lutowane w środku hełmu,to robi mój kolega

No i tak przy okazji mam też do sprzedania płaską maszynę rymarską Claes za 1600zł
-po remoncie
-wyregulowana
-szyje lnianymi nicmi 18/3 i 18/5 (mogę pomóc przy zakupie nici, bo w Polsce nigdzie nie ma lnianych do maszynowego szycia)
-ścieg do 10mm
-grubość szycia skóry, lub brezentu do 12mm
-skacząca stopka
-napęd nożny do precyzyjnego szycia lub silnik na 220V do szybkiego szycia plandek, namiotów, itp.
Odbiór osobisty z Sopotu lub wysyłka kurierem na palecie to koszt rzędu 150-200zl.
http://horhe1807.fotosik.pl/albumy/762951.html
horhe
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 wrz 2010, o 19:02
Lokalizacja: Sopot

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez miszka7-1 » 11 lut 2011, o 23:23

Piotr, wiadra woził co trzeci ułan tzn. jedno wiadro na trójkę.
W sprawie wiadra zapraszam też na:
http://www.kawaleriaczarnecki.pl/materi ... my-97.html
http://www.kawaleriaczarnecki.pl/materi ... we-95.html
miszka7-1
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 263
Dołączył(a): 23 paź 2007, o 14:49
Lokalizacja: Sercem...

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez Piotr Walter » 13 lut 2011, o 16:52

sorka za pomyłkę;) (co 3)
dzięki.. co do wiader to się odezwę ale jeśli bym zamawiał to raczej 4 szt. to zależy od ceny..
Horhe poproszę cennik na maila williamw@wp.pl (cennik z oferty strony www podanej wcześniej)
Ja mam w adrianie "wyściółkę" filcowo skórzaną do której przyszyte są (po dwie na uchwyt(uchwyty 4 na hełm)) zagięte blaszki które wsuwa się na uchwyty.. I chodziło mi o te blaszki bo są dość skomplikowane w dorobieniu... Potrzebuje jedną wyściółkę z blaszkami bo drugi hełm mam tylko goły. Mam nadzieję że teraz wypowiedziałem się jaśniej i sorry za brak fachowych nazw ale ich nie znam...
Pozdro
Avatar użytkownika
Piotr Walter
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 825
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 22:07
Lokalizacja: 15 Pułk Ułanów Poznańskich- Górka k. Poznania

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez Piotr Walter » 13 lut 2011, o 17:15

Dopiero teraz zrozumiałem że wy pisząc o podpince macie na myśli pasek pod brodę??? (sorry jeszcze raz za brak fachowych nazw)
Jeśli tak i Jarema Ty chcesz za niego 50 zł to w Bydgoszczy drogich rymarzy macie... mój mi dorobił za 10zł a ten knopik domyślam się jest po założeniu sklepany jak nit...? tokarz mi dorabia takie sprawy za kilka zł za sztukę. Również np bolce do kantarów w ogłowiach kawaleryjskich i w żabkach do bagnetów...
:P Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Piotr Walter
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 825
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 22:07
Lokalizacja: 15 Pułk Ułanów Poznańskich- Górka k. Poznania

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez Paweł_39 » 13 lut 2011, o 18:59

Piotr, na Woźnej robisz, czy gdzie?
Avatar użytkownika
Paweł_39
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 293
Dołączył(a): 3 sie 2010, o 17:03

Re: Kupię/Sprzedam

Postprzez jarema » 13 lut 2011, o 19:01

Źle się domyślasz. Wyciąć kawałek "skóry", palącej się pięknym, błękitnym płomieniem, i założyć knopik od kabury TT, to nie sztuka. Skóra z przycięciem i uszyciem to 20 zł przy 20 sztukach. Do tego dochodzi okienko i knopik, dorabiany z mosiądzu u ślusarza. A to i tak "po znajomości". Tak samo jak z szablami: można kupić u mistrza Sobuckiego za 2500 zł szablę, która będzie naprawdę dobrą, zgodną z WT szablą, a można kupić kominkówkę za 150 zł i sobie nią piwo otwierać, choć to niebezpieczne, bo się stępić może, albo i pęknąć.
U nas w Bydgoszczy rymarze może są drodzy, ale za to porządni.
Avatar użytkownika
jarema
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 434
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 22:40
Lokalizacja: GRH 7DAK, Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron