Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Oficerki na sprzedaż, albo co robić?

Moderator: Staszek

Oficerki na sprzedaż, albo co robić?

Postprzez wietrzykowski » 8 sie 2009, o 21:09

Kupiłem właśnie na Allegro bardzo ładne oficerki. Niestety problem polega na tym, że w łydce mają ok 37 cm (mierzone w u samej góry), niestety przez mój mięsień łydki nie chcą przejść:(. Umówiłem się ze sprzedawcą, że mogę je zwrócić, ale pomyślałem, że może ktoś z kolegów byłby zainteresowany, albo poradziłby może jak je ratowć, żeby nie oddawać. Są naprawdę w bardzo dobrym stanie.
Długość podeszwy z zewnątrz: 31 cm (wewnątrz ok. 29), wysokość 43 cm.
Oferta aktualna do poniedziałku, bo potem muszę je odesłać. Cena bez prawideł: 370 PLN.
Pozdrawiam
Jacek
wietrzykowski
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 41
Dołączył(a): 8 lip 2009, o 12:25
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Piotrek » 8 sie 2009, o 21:13

Pytanie, ile Ci brakuje, by przeszły? Bo jak ok 2 cm to da się rozbić jeszcze.
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Postprzez wietrzykowski » 8 sie 2009, o 21:21

W najszerszym miejscu 41.5, w najwęższym (góra) 38, ale przydałoby się, żeby przyszłościowo jakieś bryczesy się zmieściły, bo to rozmiar....anatomiczny.
wietrzykowski
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 41
Dołączył(a): 8 lip 2009, o 12:25
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Piotrek » 8 sie 2009, o 21:23

To będzie kiepsko...
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Postprzez wietrzykowski » 8 sie 2009, o 21:29

też się tego obawiam, choć żal...
A jakaś wstawka, to byłaby profanacja, prawda?
wietrzykowski
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 41
Dołączył(a): 8 lip 2009, o 12:25
Lokalizacja: Poznań

Postprzez myta2 » 9 sie 2009, o 22:49

Profanacja to jedno, ale inna kwestia że nikt pewnie czegoś takiego nie zrobi (przynajmniej w Poznaniu i okolicach) cholewkarza w kochanej WLKP żadnego (czynnego przynajmniej)niema
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez Lookas » 10 sie 2009, o 10:00

Rozciąganie powyżej centymetra nie ma juz sensu. Tym bardziej, jesli to stare oficerki. Z czasem skóra traci swoje własciwisci i nawet, jesli sie nie rozedrze, moze rozciągnac sie nierównomiernie. Efekt - brzydkie "rozstepy", potencjalna mozliwość rozdarcia w czasie noszenia itd itp. Słowem gra nie warta świeczki.

Bardzo trudno jest zdobyć oficerki pasujace na obecne łydki:) Lepszą choć wcale nie tańszą opcją jest zakup nowych. Przede wszystki masz pewność, ze są dopasowane do Twojej stopy. Skóra nie jest przesuszona co daje gwarancję dłuższej zywotności. A jeśli jeszcze zadbasz odpowiednio, bedziesz miał buty na lata.

osobiście przetestowałem trzy pary wyłuskanych z allegro oficerek a w efekcie i tak sprawiłem sobie juchtówki i to był dokonały wybór:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez wietrzykowski » 10 sie 2009, o 11:33

Zgadzam się, nowe są najlepsze, ale ja, jako też "nowy" muszę kupić praktycznie wszystko, więc na początek, jeśli byłaby taka mozliwość dobrze byłoby niektóre, dostępne elementy nieco taniej, a potem spokojnie uzupełniać.
A pamiętasz, że p. Jarek w juchtówkach na święto pułkowe nie wpuszcza?:)
Pozdrawiam w imieniu swoim i Szymona M. z Odwachu:)
Jacek
wietrzykowski
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 41
Dołączył(a): 8 lip 2009, o 12:25
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Lookas » 10 sie 2009, o 11:53

Za pozdrowienia z serca dziękuję:)!!!
Jezcze nie raz zapewne Odwach będzie mi podporą:)

A Piotr to na konferencji był w juchtówkach. Zresztą Miszka też:) Ja tez bym był, ale wytedy jeszcze nie miałem;/ Gdzie nam prostym kawalerzystom do oficerek i szarż:)

Co do Jarka, odpowiem Ci cytatem z niego: " Róbmy swoje...:)"

natomiast, jesli chodzi o 17-staków, złap mnie na priv, podeslę Ci namiary do tych bardziej aktywnych:)
I co najwazniejsze, działajacych bliżej Poznania.
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno


Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron