Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

LIS - konie

Moderator: Staszek

Postprzez Ułan świętokrzyski » 23 lis 2008, o 11:56

Zgadzam się z Tobą! Zresztą wiele razy TVN pokazywała jak "zieloni" potrafią na swej działalności robić całkiem niezłe interesy.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Administrator » 24 lis 2008, o 11:24

Szanowni Państwo,

Cała akcja w mediach, której ofiarą stał się Szwadron Niepołomice, jest tylko i wyłącznie darmową promocją pewnej organizacji i kilku pseudodziennikarzy.
Tym ludziom chodzi o rozgłos, bo to skutkuje utrwaleniem się pewnych nazw w głowach potencjalnych darczyńców. I jak przychodzi do przekazania 1% podatku (dziwnym trafem już wkrótce), to wówczas przekazywany jest on na te organizacje, które utrwaliły się jakoś w pamięci (nieistotne w jaki to nastąpiło sposób).

Dlatego też usunąłem bezpośrednie linki do stron zarówno organizacji, jak i programu, który ją promuje.

Proszę również o to, abyście - pisząc posty - nie używali nazwy tej organizacji (w ten sposób ją jeszcze bardziej reklamując).
Jeżeli na tym forum ma być promowane jakieś stowarzyszenie (a powtarzanie nazwy = czysta reklama), to bardzo proszę o to, aby mówić o takich, którzy naprawdę na to zasługują i nie uciekają się do tak haniebnych czynów.

Pozdrawiam,
Mariusz
Ostatnio edytowano 24 lis 2008, o 12:48 przez Administrator, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator
 
Posty: 29
Dołączył(a): 7 mar 2006, o 14:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ułan świętokrzyski » 24 lis 2008, o 12:20

Całkowicie popieram! Koeldzy! Ja osobiście uważam, że na naszym Forum dość już zostało napisane w tak bulwersującym nas temacie! A więc kończmy pisanie i podejmujmy przewidzine prawem procedury! Dość pobłażania!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez ref-ren » 24 lis 2008, o 23:54

Ułan z Pacanowa napisał(a):Całkowicie popieram! Koeldzy! Ja osobiście uważam, że na naszym Forum dość już zostało napisane w tak bulwersującym nas temacie! A więc kończmy pisanie i podejmujmy przewidzine prawem procedury! Dość pobłażania!



Masz rację Jarku... kończmy dyskusję... Lis - dziennikarska miernota...
Zaprośmy dupka na Hubertusa... to pogonimy mu ...kota...

/ref-ren/
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez wacektel » 25 lis 2008, o 18:37

Masz rację Jarku... kończmy dyskusję... Lis - dziennikarska miernota...
Zaprośmy dupka na Hubertusa... to pogonimy mu ...kota...

/ref-ren/


heheh sądzę ze jednak od mówi bo boi się o swoją kite ;p
wacektel
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 81
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 19:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ułan świętokrzyski » 28 lis 2008, o 10:22

Właśnie wpadł w nasze ręce materiał z pracy pana lisa w formie mp3. Bardzo ciekawa sparwa ale z przyczyn obyczajowych na Forum nie mogę go umieścić.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Widdowmaker » 28 lis 2008, o 15:28

Jeśli to to co myśle, to ma to z kilka ładnych lat i chyba jest jeszcze z okresu, w którym pracował w faktach.

http://www.youtube.com/watch?v=a2X9vr4cpC0
Widdowmaker
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 188
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 18:02

Postprzez Ułan świętokrzyski » 28 lis 2008, o 16:57

Koledzy Ułani! Posłuchajcie, z kim przyszło nam się babrać w medialnym błocie! Pan Lisek powinien pracować z takim językiem jako kontraktowy sierżant w armii a nie w telewizji publicznej! Już mu się chyba układy scalone poprzestawiały! Już nawet strazacy ochotnicy wyrazają sie kulturalniej podczas Święta Floriana!

http://www.youtube.com/watch?v=C9zPwkhq ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=TnGvvD2B ... re=related

Posłuchajcie, oglądajcie! Jest tam wiećej takich perełek
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Tigo » 29 lis 2008, o 01:07

Szanowni Ułani!

Nie będę oddawał się analizie tej zatrutej, bolszewickiej propagandy, bo sami poznaliście ją świetnie. Mam nadzieję że sprawę doprowadzicie do szczęśliwego końca, bo wielokrotnie dawaliście prawdy świadectwa i stoją one w szeregu wraz z Wami. Stoję tak i ja, co prawda bez konia (bynajmniej nie sprzedałem go - gwoli wyjaśnień), ale za to ze szczerą chęcią pomszczenia tej zniewagi. Jeśli tylko będę mógł Wam jakoś pomóc, to proszę o kontakt.

Przerażającym jest fakt, że po zamordowaniu polskiej elity w Katyniu przez bolszewików, dorżnięciu jej resztek przez SB i wykorzenienianiu patriotyzmu z serc rodaków przez machinę PRL, w wolnej już Polsce, jakiś surogat dziennikarza podnosi rękę na odradzające się ideały. Ale jak to zauważył Komendant:

"Nie ma lepszej pożywki chorobotwórczej dla bakteryj fałszu i legend, jak strach przed prawdą i brak woli."


Może gdyby ten Pan, co udaje dziennikarza obejrzał np. "Śluby ułańskie", wiedziałby że:

"...w sercu ułańskim, gdy wyłożyć je na dłoń,
na pierwszym miejscu panna jest,
przed panną tylko KOŃ!"


Pozdrawiam,
Tigo
Avatar użytkownika
Tigo
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ułan świętokrzyski » 4 gru 2008, o 11:38

Stowarzyszenie
Koło Pułkowe 8 Pułku Ułanów
Ks. J. Poniatowskiego
w Krakowie
Kraków, 28 listopada 2008 r.

Gazeta Krakowska
Redaktor Naczelny
Pan Tomasz Lachowicz

Szanowny Panie Redaktorze!

W nawiązaniu do artykułu zamieszczonego w Pańskiej gazecie z dnia 19 listopada br. wyrażamy nasze oburzenie i żal na opublikowanie sprawy rzekomego „wysyłania koni z parady prosto na rzeź przez kawalerzystów z Niepołomic”.
Pragniemy Pana poinformować, że mamy ścisłe kontakty ze Szwadronem Niepołomice od chwili otrzymania od naszego Koła zgody na noszenie barw 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego. Szwadron, wespól z innymi oddziałami kawaleryjskimi, uczestniczy we wszystkich uroczystościach państwowych w Krakowie i także poza nim. Od Prezydenta, profesora Jacka Majchrowskiego otrzymał ufundowany przez Niego Sztandar, który uświetnia wszystkie występy Szwadronu.
Nasze osobiste kontakty ze Szwadronem, głównie z okazji obchodów rocznicy Święta Pułkowego czy też Opłatka Pułkowego obchodzone corocznie a także przy innych okazjach dają prawo stwierdzenia, że opisana w w/w artykule sprawa jest absurdem i nieprawdą. Konie w użytkowaniu kawalerzystów niepołomickich są bardzo starannie pielęgnowanei traktowane przez jeźdźców z pełnym profesjonalizmem. To są ludzie, dla których koń jest naprawdę na pierwszym miejscu. Artykuł w Gazecie spowodował więcej szkody niż pożytku. Pan Redaktor wie, że materiał filmowy w programie TV „Tomasz Lis na żywo” został zmanipulowany, producent przeprosił za emisję tego filmu i wycofał powtórkę.

Koło byłych Żołnierzy 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego istnieje od 70. lat ubiegłego wieku, początkowo skupiało głównie autentycznych żołnierzy Pułku. Obecnie jest kilkudziesięcioosobowym stowarzyszeniem rodzin oraz sympatyków, wśród których jest właśnie Szwadron Niepołomice.
Dlatego na równi z ułanami ze szwadronu Niepołomice czujemy się obrażenii boleśnie odczuwamy wyrządzoną Im krzywdę moralną.

Kazimierz Tratkiewicz
Prezes Zarządu Stowarzyszenia
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Widdowmaker » 24 gru 2008, o 01:00

I co dalej?
To wszystko?
Honor ułanów w rynsztoku, nikt za nic nie przeprosił na wizji i dalej sobie może Lis poczynać?
Widdowmaker
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 188
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 18:02

Postprzez Ułan świętokrzyski » 24 gru 2008, o 08:28

Osobiście więcej zrobić nie mogę! Podobno kroki prawne zostały podjęte, ale przecież ja jako emerytowany nauczyciel WF w Pacanowie nie jestem w stanie się w tym rozeznać! Przyznaję że oczkuje od naszego dowództwa bardziej zdecydowanych posunięć!!! Jak będzie , czas pokaże! Ale trzeba też pamiętać, że najpierw praca zawodowa, a kawaleria ...
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: LIS - konie

Postprzez fen » 27 lut 2010, o 02:39

koledzy Lis to lis i koniec. On dla kariery przegryzie własne gardło. Fen.
fen
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 154
Dołączył(a): 24 lut 2010, o 02:30
Lokalizacja: Związek Jaszczurczy Hufiec Karkonosze Szwadron Rudawy

Re:

Postprzez Skrzydlaty » 28 lut 2010, o 20:46

Ułan z Pacanowa napisał(a):Osobiście więcej zrobić nie mogę! Podobno kroki prawne zostały podjęte, ale przecież ja jako emerytowany nauczyciel WF w Pacanowie nie jestem w stanie się w tym rozeznać! Przyznaję że oczkuje od naszego dowództwa bardziej zdecydowanych posunięć!!! Jak będzie , czas pokaże! Ale trzeba też pamiętać, że najpierw praca zawodowa, a kawaleria ...


Widzę, że muszę się jeszcze dużo nauczyć :wink:


Ps. wyrażenie sprzeciwu jest już dużym krokiem, nie zawsze wystarczającym ale jednak to podstawa.
Skrzydlaty
Ułan II
Ułan II
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 sty 2010, o 21:57

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron