Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Coś co może się Wam spodobać :)

Moderator: Staszek

Postprzez Ułan świętokrzyski » 6 lut 2008, o 14:03

No a ja się łapię do roli łapiducha polowego!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez myta2 » 6 lut 2008, o 18:07

jestem gotów zostać jednym z sponsorów (oczywiście w granicach moich skromnych możliwości) jak by tak każdy z forum dorzucił to budżet na taki film by się zebrał..... no i fajną impreze kawaleryjską można by urządzić przy tym.
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez Lookas » 6 lut 2008, o 18:29

woooow:)

Poważnie:)
No to skoro jest tylu potencjalnych statystów nie ma na co czekac:) I mówię tu zupełnie powaznie. Póki mam dostep do kamery i komputerów chetnie zmierzyłbym sie z tematem:) No to kiedy??
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Widdowmaker » 6 lut 2008, o 18:42

Oho, panowie! Jestem pełen podziwu. Ale jakbyście się zebrali, powiedzmy w 10, ściągnęli kogoś z działkiem ppanc to dałoby się zrobić i piękną szarżę i przemarsz całego pułku :) Jakby grupy z obu stro były, to możnaby i Krojanty nakręcić :) Do tego małą zrzutę funduszy i może powstać arcydzieło, które onieśmieli polskich twórców filmowych ;)
Widdowmaker
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 188
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 18:02

Postprzez Ułan świętokrzyski » 6 lut 2008, o 19:46

Panowie, zaczynacie mi robić apetyt! Kurna byłoby pięknie! Może i nasz Szwadron wzbogaci się w działko ppanc. Ale bez watpienia nasz dowódca poprze taką ideę! Działko ppanc mają Koledzy w barwach 3 PU Ślaskich ze Zbrosławic , bo występowali z nim na ostatniej Rewii w Wilanowie!`Są nawet zdjecia na naszej stronie! Jedna prawosłąwna już jest w Polsce na pewno! Taczanki też mają więc.... MYŚLMY!
Kurka, fajny temat jak na mój 900 -ny post!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Widdowmaker » 14 lut 2008, o 21:31

O braciach lotnikach, wychowaniu młodych i o społeczeństwie patriotycznym...

http://www.youtube.com/watch?v=sRbaPgCtSQY
Widdowmaker
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 188
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 18:02

Postprzez pieczarka » 21 lut 2008, o 18:50

Ułan z Pacanowa napisał(a):... Działko ppanc mają Koledzy w barwach 3 PU Ślaskich ze Zbrosławic , bo występowali z nim na ostatniej Rewii w Wilanowie!`Są nawet zdjecia na naszej stronie! ...


Działko nie jest ich, ale z racji tego, że Romek Ficek ma zrobiony przodek i zjeżdżone 3 konie to na licznych imprezach krajowych (i zagranicznych też) ciąga tego ppanca.
Avatar użytkownika
pieczarka
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 280
Dołączył(a): 14 kwi 2006, o 08:24
Lokalizacja: 1Pułk Szwoleżerów JP

Postprzez Widdowmaker » 28 lut 2008, o 04:30

Znów o kawalerii, żeby nie było, że zapominam o Was :)))

http://www.youtube.com/watch?v=Cb_O2O5f6J4
Widdowmaker
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 188
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 18:02

Postprzez Ułan świętokrzyski » 28 lut 2008, o 08:21

No Kolego! Już na trwałe wpisałeś sie w współczesny świat kawaleryjski! Racz więc przyjąć w dowód uznania zaproszenie na nasze Święto Pułkowe, które w imieniu Dowódcy przekazuję! Szcegóły w dziale Forum - Śwuęta Pułkowe. Jeszcze raz gratulacje za takie samozaparcie w szepraniu w archiwach!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lookas » 28 lut 2008, o 09:57

pięęęęękne:) Jak zawsze:)

DZIEKI!!!!
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Widdowmaker » 28 lut 2008, o 11:36

Dziękuje! :) Ja strasznie polugiłem nasze orkiestry kawaleryjskie :) DLa mnie naprawdę pięknie wyglądają. A materiały jeszcze są i będą także wrzucone. Kwestia szperania.

Zapomniałem dodać, że tam są na filmie w dużej części Ułani z Leszna.
Widdowmaker
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 188
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 18:02

Postprzez Piotrek » 28 lut 2008, o 15:56

Rewelacja !! Łza mi się w oku kręci, jak widzę takie rzeczy. Żeby tak się dało w czasie przenieść i w tym szeregu pogalopować...
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Postprzez Widdowmaker » 28 lut 2008, o 17:06

Zauważyłem dopiero niedawno. Nie znam się specjalnie na tym, jednak oni w strasznym ścisku galopują... Ehh, sztuka...
Widdowmaker
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 188
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 18:02

Postprzez atyl » 28 lut 2008, o 19:29

Po kilku godzinach treningu konie same chodzą w takim ścisku :roll:
Ale na tym filmiku aż 3 razy pokazani są ułani z noszakami z rkm w tym raz z wczesnym typem noszaka, albo w ogóle bez noszaka.
Avatar użytkownika
atyl
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 126
Dołączył(a): 14 kwi 2006, o 20:15

Postprzez Widdowmaker » 28 lut 2008, o 19:52

Atyl, mam gdzieś na filmie w miarę wyraźny noszak.
Poza tym chciałem użyć tu trochę parad, których przy konkretnym sprzęcie nie użyje. Kolejny film o kawalerii będzie chyba lepszy :)

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 6:59 pm ]
A tu masz kadr ze sceny do kolejnego filmu o kawalerii (wpierw piechota i KOP:):

Obrazek
Widdowmaker
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 188
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 18:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron