Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Radio

Moderator: Staszek

Postprzez Tigo » 30 mar 2007, o 12:46

Witajcie!
Z powodów technicznych dzisiaj nie nadajemy.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Tigo
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Marimys » 31 mar 2007, o 18:01

witam
Tigo, Grzesiuk to praski "Szalawillo" i mysle ze daleko mu bylo do piosenek, a juz na pewno do tradycji kawaleryjskiej. Zmarl rzeczywiście na gruzlice, ale nie mogl jej wyniesc z Hitlerowskich oflagów, bo nigdy nie byl oficerem, nie mogl rowniez wynieszc jej ze stalagu gdyz nigdy nie byl zolnierzem wzietym do niewoli. Gruzlica byla wynikiem trudow jakie znosil w obozie koncentracyjnym, jak i nastepstwem olbrzymiej ilosci palonych papierosow.
ale przyznaje, ze jest lub byl postacia bardzo "barwna" i w swych ksiazkach ukazuje bardzo ciekawe zycie.
pozdrawiam Czerwony
Marimys
Ułan II
Ułan II
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 lut 2007, o 16:05

Postprzez Tigo » 31 mar 2007, o 23:28

Witaj!
Faktycznie popełniłem rażący błąd z tym Oflagiem, ale dobrze że forumowicze czuwają.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Tigo
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:09
Lokalizacja: Sosnowiec

audycja

Postprzez Bartek » 13 kwi 2007, o 17:25

dzis radio nie gra ? przeciez Piatek ( w koncu z luzniejszym popoludniem ; ) jak aktualnie sprawa wyglada ? pozdrawiam
Bartek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 mar 2006, o 13:18

Postprzez Tigo » 16 kwi 2007, o 20:58

Witajcie!
Jestem w trakcie rozwiązywania problemów technicznych.
O postępach będę informował na bierząco.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Tigo
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ułan świętokrzyski » 26 paź 2007, o 17:31

Tigo! Jak wygląda sprawa z tym radiem? CZy w ogóle rozmawiałeś z Mariuszem Górniakiem? Bo czasami jak siedzę dłużej przy kompie to bym chętnie posłuchał. Moje płytki chodzą na okrągło! Ostatnio dołożyłem zespół Aleksandrowa! Daj znać co słychać!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Tigo » 8 sty 2008, o 17:38

Hej!
Być może oniosłem zwycięstwo! Właśnie nadaję próbną audycję. Postaram się ją nadawać do godz. 21.
Oto adres serwera:
87.207.198.117:8000

Aby go (daj Boże!) posłuchać należy:
1. Uruchomić Windows Media Player
2. Nacisnąć CTRL+U
3. W okienku wpisać http://87.207.198.117:8000
I voila!

Proszę o uruchamianie radia, gdyż potrzebuję informacji, czy serwer jest stabilny, oraz czy wszystko... gra.
Pozdrawiam, Tigo

PS.
Usunąłem poprzedniego posta, by odświeżyć temat (nowy post dopisywany był do starego).
Avatar użytkownika
Tigo
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ułan świętokrzyski » 8 sty 2008, o 19:32

CZy jeżeli słysze Fogga z Radia Reduta - to to jest prawidłowo? W każdym razie łśysze to wspaniale bez żadnych szumów i przerywań! SUPER!!! kochany jesteś Tigo!!!!

[ Dodano: Wto Sty 08, 2008 6:33 pm ]
A teraz "Do broni ludy"

[ Dodano: Wto Sty 08, 2008 6:41 pm ]
Działa jak cholera! A będzie też "Pod Komarowem"?
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez myta2 » 8 sty 2008, o 19:58

może ktoś mi powie że staromodny jestem ale "Ostatnia niedziela" mnie rozłożyła, gratulacje repertuaru
Avatar użytkownika
myta2
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 926
Dołączył(a): 4 paź 2007, o 22:32
Lokalizacja: Swarzędz k.Poznania

Postprzez Tigo » 8 sty 2008, o 23:03

Hej!
Dzięki za ciepłe słowa! Najważniejsze, że wszystko działa. Tak, zacny Pacanowianinie - Radio Reduta płynęło z mojego komputera :D. Na pewno znajdzie się w nim miejsce dla "Pod Komarowem". Dzisiejszy repertuar był bardzo ubogi, na przyszłość będzie kilkakrotnie większy i myślę, że niejednokrotnie Was zaskoczy!
Myślę, że w piątek wystartujemy ze stałą audycją (nadawać będę wyłącznie w piątki od ustalonej godziny). Więcej informacji podam jutro, a tymczasem uciekam do łóżka...
Pozdrawiam, Tigo
Avatar użytkownika
Tigo
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ułan świętokrzyski » 9 sty 2008, o 20:14

Karaluchy pod poduchy! Dzięki Tigo! Naprawdę bardzo miło patrzeć na własne oczy jak to Forum sie rozkręca i rozszerza działalność!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Tigo » 11 sty 2008, o 14:11

Salve!
Dzisiaj od 14 będę nadawać :D. O 17 można będzie usłyszeć wykład pt. "O polski etos" cz. 1 i 2. Zacna muzyka będzie płynąć z radia do godz. 21.
Pozdrawiam, Tigo
Avatar użytkownika
Tigo
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ułan świętokrzyski » 11 sty 2008, o 15:21

A jak biedny dwa wieczory się męczyłem i nie mogłem wpaść na radio! Myśłałem że mi WMP szlag trafił! A to serwer nie nadawał. Ale czego wymagać od fizycznego z Pacanowa! Dzięki Tigo1
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Tigo » 11 sty 2008, o 16:21

Hehe :D
Niestety nie dam rady nadawać codziennie. Ale za to co tydzień w piątek będzie można połechtać swoje uszy najpiękniejszymi utworami Radia Reduta!
Teraz zaczynają mi się ferie, więc być może uda mi się nadawać częściej!
Pozdrawiam

PS.
Zaliczyłem dzisiaj 45 minutowy poślizg, za który przepraszam (stoczyłem ciężką batalię, by oderwać Matkę od "naszej-klasy").
Avatar użytkownika
Tigo
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Suryn » 11 sty 2008, o 17:32

Tigo, świetnie że uruchomiłeś radio Reduta.
Moje gratulacje i życzenia wytrwania, no i natłoku słuchaczy rzecz jasna.
Pozdrawiam

p.s. Rozważyłbym jednak wyłączenie z repertuaru Marsza Gwardii Ludowej,... ;)
Avatar użytkownika
Suryn
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lip 2007, o 17:44
Lokalizacja: KNM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron