Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Współczesna Rewia Kawalerii

Moderator: Staszek

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez fen » 4 lis 2010, o 23:35

Koledzy nasza siła jest w tym , że jesteśmy skupieni w różnych stowarzyszeniach. Trudno nas w tej sytuacji spacyfikować.
My kultywujmy kawaleryjskość i koleżeństwo. Centrala nam nie potrzebna , potrzebni nam tylko autentyczni Hetmani. Znamy ich , są wśród nas.
fen
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 154
Dołączył(a): 24 lut 2010, o 02:30
Lokalizacja: Związek Jaszczurczy Hufiec Karkonosze Szwadron Rudawy

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez kontynulator1991 » 5 lis 2010, o 22:23

WOW!!!!
Tydzień cały mnie tu nie było, a tu taka burza hehe.
W sumie to nie wiem czy mam się z tego cieszyć czy może nie bo wywołałem taka małą awanturkę :P Tak na dobrą sprawę to nie wiem co mam pisać .... Myślę, że taka rewia jest potrzebna bo ludzi maja znikomą wiedzę na temat tego czym się zajmujemy, czym żyjemy. A co do tego per Pan :D to tak mnie wychowano i dopóki starsza osoba sama mi nie powie że mogę mówić po imieniu to będę mówił Pan. Kolega fen napisał że potrzebni są nam autentyczni Hetmani, ja się z nim zgadzam i podpisuje się pod tym .... bo przecież między naszymi znajomymi są ludzie którzy świecą przykładem, nie takim czysto na pokaz tylko tak z serca i zamiłowania. Co do tych dużych organizacji to jedno jest pewne, że mniejsze stowarzyszenia i grupy traktują jak ludzi gorszych kategorii sam byłem takiego zachowania świadkiem i zdania nie zmienię. Napewno wśród ludzi na tym forum znajdą się przedstawiciele tych organizacji, ja nie mam pretensji ani żalu do nich tylko do tych ludzi którzy swoją postawą kreują wizerunek swojej organizacji.
kontynulator1991
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 23:44
Lokalizacja: Świecie, 8 P.S.K

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez Ułan świętokrzyski » 5 lis 2010, o 23:30

Napewno pisze się na pewno.
Młody Kolego! Wywołałeś małą burzę w szklance wody że tak powiem, ale masz tą satysfakcję, że skłoniłeś do wypowiedzi i dyskusji wszystkich, co na tym Forum mają coś do powiedzenia. Dawno już nie było tak żywej wymiany zdań. Osobiście uważam, że właśnie Ty dałeś bodziec do rozpoczęcia przemyśleń nad Rewią Kawalerii w Krakowie. Wejście więc miałeś dobre i daj Ci Boże tak dalej.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez kontynulator1991 » 5 lis 2010, o 23:40

hehe rzeczywiście strzeliłem byka :) Dziękuje za poprawienie mnie .... Jak by na to nie spojrzeć to temat zaczęty przeze mnie zaczęty ma swoje wady i zalety . Tak jak Pan wspomniał to może być początek jakiejś inicjatywy :)
Dręczy mnie jeszcze jedna sprawa tym razem związana z samym forum ale to chyba raczej na osobny wątek. A tak po za tym Kuba jestem :)
kontynulator1991
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 23:44
Lokalizacja: Świecie, 8 P.S.K

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez Paweł_39 » 7 lis 2010, o 01:13

(Jak Pawełku napiszesz, że przechrzta, to ci ten pokrowiec na czapkę założę )


Dopiero to zauważyłem Jaremo drogi...

Przechrzta! Łuki potwierdzi! :)
Avatar użytkownika
Paweł_39
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 293
Dołączył(a): 3 sie 2010, o 17:03

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez jarema » 7 lis 2010, o 01:58

A ja się tak z lamóweczką namęczyłem... Niewdzięczność. CZARNA niewdzięczność.
Avatar użytkownika
jarema
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 434
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 22:40
Lokalizacja: GRH 7DAK, Poznań

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez Paweł_39 » 7 lis 2010, o 14:11

Oj, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :)
Avatar użytkownika
Paweł_39
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 293
Dołączył(a): 3 sie 2010, o 17:03

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez elmijakke » 7 lis 2010, o 23:05

kontynulator1991 napisał(a):WOW!!!!
Tydzień cały mnie tu nie było, a tu taka burza hehe.
W sumie to nie wiem czy mam się z tego cieszyć czy może nie bo wywołałem taka małą awanturkę :P Tak na dobrą sprawę to nie wiem co mam pisać ....


Tutaj wszystko co napiszesz wcześniej czy później wywoła jakąś awanturę... Jakoś dużo ostatnio malkontenctwa, a za mało pomocy, działania, konkretów.
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez Piotrek » 8 lis 2010, o 00:36

Mam podobne odczucia Krzysiu. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z kawalerią, to forum służyło mi za źródło wiedzy, informacji. A dzisiaj... Jakby mniej treści...
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez Ułan świętokrzyski » 8 lis 2010, o 10:46

Czyżbyś uważał że to Twoja wina? :)
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez Lookas » 8 lis 2010, o 10:50

Bo Ty juz wszystko wiesz i co gorsza...zawyżasz poziom:)

Nie widzę tu malkontenctwa....no chyba, ze czym innym jest moje narzekanie a czym innym narzekanie Krzyska:)
Osobiście uwazam, ze rozpoczął sie proces "wymiany krwi" z ekipach KO. Ludzie, którzy zaczynali ten ruch zwolna odchodza w stan spoczynku, albo przynajmniej mniej sie angazują. Młodzi maja do tematu juz inne podejscie, mniej romantyczne, bardziej konkretne, łatwiej tez o wiedzę i przykłady. Forum zawiera ogromna ilośc wiedzy i wystarczy uzyć wyszukiwarki by znaleźć to, co jest potrzebne. W tej sytuacji pojawiają sie tematy zastępcze, które skupiają max 10 czynnych ( i niemal zawsze tych samych) dyskutantów i kilkuset kibiców, mniej byc może zorientowanych w temacie lub....nie przykładających aż takiej wagi dla owych zastepczych ruchów życiowych forum:) Taki life!:)

A co do zarzutu Krzyska.....zamiast "wytykac" brak pomocy, napisz w końcu co organizujesz i w czym możemy Ci pomóc:) Jesli o mnie chodzi, w miare mozliwości swojej pomocy nie odmówię:)

PS. Całośc mojego postu utrzymana jest w dośc żartobliwym tonie i broń Boże nie zamierzam tu nikogo urazić!!! Jesli jednak tak się stało - przosze przyjąc moje przeprosiny:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez Ułan świętokrzyski » 8 lis 2010, o 17:42

Zgadzam się z tą "wymianą krwi". Tylko że ten proces potrwa jeszcze długo. Kiedyś Piotrek czerpałeś tutaj wiedzę, dzisiaj sam tę wiedzę na forum zamieszczasz. Kawaleryjska wymiana pokoleń. :)
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez kontynulator1991 » 12 lis 2010, o 19:31

Zgadzam sie z przedmowca ja osobiscie dzieki wam sporo powiekszylem swoja wiedze z czego sie bardzo ciesze. Musze nie ktorych zmartwic moj glod wiedzy sie jeszcze niewyczerpal hehe jeszcze co kilku z kolegow pomecze pytaniami.
Przepraszam za bledy ale pisze z zagranicy q tu niema polskich znakow :)
kontynulator1991
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 23:44
Lokalizacja: Świecie, 8 P.S.K

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez Ułan świętokrzyski » 12 lis 2010, o 21:21

Może ja już tego nie doczekam, ale pewnikiem w przyszłości to i z Księżyca będą wysyłąć posty na nasze Forum. :D
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: Współczesna Rewia Kawalerii

Postprzez kontynulator1991 » 13 lis 2010, o 20:23

eee oj moze sie Pan zdziwic hehe.... ja tylko wroce napisze nowy watek i mam pewna propozycje dla calego towarzystwa :)
kontynulator1991
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 paź 2010, o 23:44
Lokalizacja: Świecie, 8 P.S.K

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Współczesna Kawaleria Ochotnicza w RP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron