Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Wielka Parada Kawalerii w Wilanowie

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Postprzez SalSa » 28 wrz 2006, o 22:02

SalSa
Ułan IV
Ułan IV
 
Posty: 37
Dołączył(a): 18 wrz 2006, o 19:38

Postprzez Ułan świętokrzyski » 28 wrz 2006, o 23:36

Dzięki serdeczne za link do zdjecia. Zdjęcie super dynamiczne i no i szarża Szwadronu Niepołomice! RZeczywiście zwolennicy western też sa wrażliwi na piękno kawalerii! DZiękujemy!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez SalSa » 29 wrz 2006, o 15:08

http://www.plfoto.com/36991/autor.html <--- link do stronki autora... naprawde robi swietne zdjecia :wink:
:lol:
SalSa
Ułan IV
Ułan IV
 
Posty: 37
Dołączył(a): 18 wrz 2006, o 19:38

Postprzez Ułan świętokrzyski » 29 wrz 2006, o 21:28

Hej SalSa!

Czy nie masz może maila do Roncevala? Napisąłem do niego na tyn serwrze ze zdjęciami ale nie wiem gdzie szukać odpowiedzi! Prosze o pomoc! Dzięki!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

foto

Postprzez pulkownik » 30 wrz 2006, o 07:35

autor fotek
Wojciech Kwiatkowski
info@kawalkada.zin.pl
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Postprzez Ułan świętokrzyski » 9 lut 2007, o 00:29

No i pięknie jest! Kiedy zobaczyłem relację z tegorocznej Rewii w Wilanowie w najnowszym numerze NPK to powiem sczerze - az mnie zatkało! Może ktoś z Was wyjaśni mi co było przyczyną tak różnego potraktowania tematu przez Redakcję! Bo w prównaniu z rokiem ubiegłym jakby bardzo w oczach redakcji impreza ta straciłą na randze! A czy to nie pewne przeciagi historyczne, jakie ostatnio wieją w stołecznych środowiskach kawaleryjskich, nie spowodowały braku zainteresowania najwiekszą imprezą kawaleryjską w roku 2006? A może po prostu bardziej błyszczeli Ci, co nie powinni w ogóle błyszczeć? Wdzięczny jestem Koledze Tomczykowi, że chociaż on wspomniał o tym drobnym epizodzie! A jakie są odczucia Kolegów, którzy tak jak ja, brali udział w tym wspaniałym widowisku?
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez pieczarka » 13 lut 2007, o 22:55

Jarku mi już wystarczy uganiania się za autorami aby ktoś coś napisał. jak mam czas i wenę to coś skrobnę ale ile można pisać relacji jak się do tego nie ma uzdolnień (nie mam umysłu humanistycznego). Dobrze, że mogłem skorzystać z relacji Karola bo inaczej znowu byłaby tylko fotorelacja.
Avatar użytkownika
pieczarka
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 280
Dołączył(a): 14 kwi 2006, o 08:24
Lokalizacja: 1Pułk Szwoleżerów JP

Postprzez Lucas » 14 lut 2007, o 00:09

Powiem tak - to że tak skąpo opisano Rewię Kawalerii w Wilanowie to przykre - rozumiem Pieczarkę i uważam, że trzeba korzystać z takich "bogactw naturalnych" jak nasz niezastąpiony (jak widać na www.ulani.pl) Jarek czyli Ułan z Pacanowa. Jeżeli Szwadron Niepołomice będzie uczestniczył w jakimś kawaleryjskim wydarzeniu to myślę, że zawsze Redakcja NPK a zwłaszcza Kolega Pieczarka może na pomoc liczyć.
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Postprzez Ułan świętokrzyski » 14 lut 2007, o 16:16

W kwestii współczesnej kawalerii i całego ruchu kawaleryjskiego jestem otwarty na każdą współpracę! Szkoda tylko, że nie wiedziałem wczesniej o jakiej natury przeszkody chodzi! Przez myśł mi nawet nie przeszło, że takiej rangi impreza pozbawiona była kolorowej fotorelacji, chociaż fotografujących było sporo! nie znam też praw i zasad rządzących działaniem i publikowaniem w NPK (przynajmniej oficjalnie). I tylko jeszcze raz powiem - szkoda!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez pieczarka » 18 lut 2007, o 23:20

Kolorowych zdjęć to ja miałem w bród tylko w "nPK" niestety nie wszystko może być w kolorze. Co do publikacji - to praktycznie ok 95% przysyłanych (a nie zamawianych) materiałów jest publikowanych
Avatar użytkownika
pieczarka
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 280
Dołączył(a): 14 kwi 2006, o 08:24
Lokalizacja: 1Pułk Szwoleżerów JP

Postprzez Ułan świętokrzyski » 19 lut 2007, o 09:23

Tak przypuszczałem! Ale poniewaź żyję dłużej na tym świecie niż pół wieku, nauczyłem się już dobrze kojarzyć niektóre fakty. obserwować zachowania pewnych osób, stąd przypuszczam jakie wewnętrzne prawa kierują redakcją NPK! Mam pytanie - do kiedy należy dostarczyć materiały do następnego numeru NPK?
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez elmijakke » 21 lut 2007, o 00:23

Witam,
w załączniku, dla zainteresowanych, kilka fotek z Wilanowa.
http://picasaweb.google.pl/elmijake/060 ... rii_wilanW
Pozdrawiam
Elm
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Postprzez pieczarka » 8 mar 2007, o 20:53

Ułan z Pacanowa napisał(a):...obserwować zachowania pewnych osób, stąd przypuszczam jakie wewnętrzne prawa kierują redakcją NPK! Mam pytanie - do kiedy należy dostarczyć materiały do następnego numeru NPK?


Ostatnio głównym decydentem w sprawch publikacji (nie budzących kontrowersji - a tych jest raczej mało) jestem ja.
Co do publikacji w najbliższym numerze - to jeżeli coś masz to dawaj to już teraz. Właśnie przygotowywujemy kolejny numer, a że zima nie obfituje w imprezy w numerze jest jeszcze trochę miejsca.
Avatar użytkownika
pieczarka
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 280
Dołączył(a): 14 kwi 2006, o 08:24
Lokalizacja: 1Pułk Szwoleżerów JP

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron