Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Dni Ułana, Poznań: wyniki konkursu Militari

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Postprzez Ułan świętokrzyski » 12 maja 2007, o 20:42

Właściciel ma na imię Grzegorz! To jego adres

<szarza24@wp.pl>

Tyle jedynie mogę pomóc!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Tubis » 15 maja 2007, o 20:42

ja mam prosbe do ulana z Pacanowa-mysle ze dobrze by bylo aby sprawdzal pan informacje odnosnie naszych szwadronowych koni bo zalacza pan na tym forum bledne dane...zarowno jesli chodzi o rasy jak i o pisownie imion... a to jest znaczace! wiec ja sprostuje kon Dowodcy to WIWAT-i taka jest poprawna pisownia jego imienia!!!nie trzeba go w zaden sposob ''ulepszac'' piszac ''VIVAT''...
Tubis
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 14:27

Postprzez Ułan świętokrzyski » 16 maja 2007, o 08:17

Oczywiście! Przepraszam za ten afront! Postanowiłem od tej chwili w ogóle na temat szwadronowych koni się nie wypowiadć! A co do samego szwadronu to jeszcze się zastanowię! Napisałem już na Forum wystarczająco dużo! Ostatecznie każdy może wejść na Forum i odpowiedzieć na zadawane tam pytania! Czas więc teraz na innych!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lucas » 16 maja 2007, o 09:41

Jaruś Ty mnie tu nie strasz, że przestaniesz pisać..... Nie wiem ile TUBIS ma służby żeby tak pisać jak pisze - szkoda że nie uprzedził Ciebie i sam nie napisał o naszych koniach poprawnie i fachowo. A w ogóle to na cześć WIWATA każdy krzyknie VIVAT!!!! I już.
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Postprzez Tubis » 17 maja 2007, o 18:31

zapewniam ze TUBIS ma na tyle duzo wspolnego z WIWATEM ze ma prawo do tych malych sprostowan...nie chcialam ta prosba nikogo urazic tylko wyrazic swoje zdanie...mysle ze to forum bez Pana,Panie Jarku nie funkcjonowalo by tak dobrze i nie chcialabym aby moja prosba przyczynila sie do znikniecia Pana z forum!!!!!!!ale dziekuje rowniez za zrozumienie:) pozdrawiam!
Tubis
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 14:27

Postprzez ref-ren » 17 maja 2007, o 20:55

Tubis napisał(a):zapewniam ze TUBIS ma na tyle duzo wspolnego z WIWATEM ze ma prawo do tych malych sprostowan...nie chcialam ta prosba nikogo urazic tylko wyrazic swoje zdanie...mysle ze to forum bez Pana,Panie Jarku nie funkcjonowalo by tak dobrze i nie chcialabym aby moja prosba przyczynila sie do znikniecia Pana z forum!!!!!!!ale dziekuje rowniez za zrozumienie:) pozdrawiam!




TUBIS or not TUBIS...
oto jest pytanie...

/ref-ren/ :lol:
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ułan świętokrzyski » 18 maja 2007, o 13:52

Dobra! Może mi się uda cos jeszcze napisać!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Tubis » 18 maja 2007, o 19:27

dziekuje bardzo:)i oczywiscie czekamy na pana dalsze wypowiedzi na forum:)pozdrawiam
Tubis
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 14:27

Postprzez ref-ren » 18 maja 2007, o 21:00

Tubis napisał(a):dziekuje bardzo:)i oczywiscie czekamy na pana dalsze wypowiedzi na forum:)pozdrawiam



Dojarka...

Popatrz Jarku co za szczęście żeś na oczy przejrzał...
bo byś pewnie wypadł z Forum nim byś się obejrzał...
Więc broń Boże nie pisz "Jurek" o koniu Majora...
I pamiętaj... Tubis czuwa... do poprawki skora...

/ref-ren/
ref-ren
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 294
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ułan świętokrzyski » 18 maja 2007, o 21:23

Wielcem kontent Ref-Renie żeś do nas powrócił,
I nieco trzeźwej myśli na to Forum wrzucił!
Bo choć Wiwat tu z Vivatem został pomylony,
Nikt nie zmieni tu imienia szwadronowej żony!

I śmiech niekiedy może być nauką,
Jak pisał kiedyś nasz biskup poeta!
Kąsać bez bólu nie lada jest sztuką!
To właśnie bajki wielka jest zaleta!
Chwalmy więc mądrych w szystkie świata strony!
Śmiejmy się z głupich - choć z Samoobrony!!!

[ Dodano: Sob Maj 19, 2007 6:19 am ]
A dalej to juz piszmy tylko w tym temacie o Dniach Ułana w Poznaniu!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron