Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

manewry konarmii

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

manewry konarmii

Postprzez Michał Malec » 6 kwi 2010, o 11:39

W dniach 17-18 kwietnia na terenie stajni w Radzyminie odbędą się drugie już w tym roku manewry konarmii. W ramach manewrów przewidziane jest szkolenie z zakresu obsługi i bezpiecznego użycia na inscenizacjach i planach filmowych broni zespołowej i indywidualnej (Maxim wz.1910, Mosin wz.91, Mauser wz.98, pistolet Luger P.08, Colt M 1911).Dodatkowo odbędą się ćwiczenia z zakresu taktyki i bezpiecznego współdziałania piechoty z kawalerią oraz zajęcia z fechtunku bronią białą na pozornikach. Planujemy również przeprowadzenie patrolu i spotkanie z kolegami odtwarzjącymi stronęm polską na autentycznym polu bitwy z 1920 roku w pobliżu Wólki Radzymińskiej.
-Manewry w Radzyminie są organizowane dla grup odtwarzających stronę bolszewicką (ze względów technicznych wyjątkiem może być polska kawaleria), polska piechota odbywa swoje ćwiczenia w Słupnie koło Radzymina, wspólne jest tylko spotkanie na terenie bitwy z 1920 r.

-Zgłoszenia przyjmowane są do 12.04.2010, osoby bądź grupy które pojawią się niezgłoszone nie wezmą w nich udziału.

-Obowiązują sorty mundurowe odpowiednie dla konarmii.

-Zajęcia z bezpiecznej obsługi broni zostaną przeprowadzone przez firmę KA&ER.

-Zajęcia z posługiwania się bronią białą przeprowadzi instruktor szermierki Tomasz Abramski.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny
501 327 824 Michał
Michał Malec
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 11:32

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron