Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Wojewódzkie Dożynki w Kielcach

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Wojewódzkie Dożynki w Kielcach

Postprzez Ułan świętokrzyski » 12 wrz 2007, o 07:04

Program wystąpienia Szwadronu Niepołomice dnia 16 września 2007 w Kielcach

7:00 Załadunek koni, ludzi i sprzętu
7:30 Wyjazd
10:00 Rozładunek koni, ludzi i sprzętu Kielce na terenie ośrodka MOSIR ul. Boczna
11:00 Siodłanie
11:30 Wymarsz pod Bazylikę Matki Boskiej wspólnie ze Szwadronem Kieleckim w barwach 13 PU Wileńskich
12:00 Postój na skwerze imienia Armii Krajowej vis a vis Bazyliki
12:20 Formowanie szyku na al. Jana Pawła
12:30-13:00 Przemarsz na teren Stadionu Lekkoatletycznego na ul. Bocznej
14:00-15:00 Obiad
15:00-16:00 Zwiedzanie obozu Kawalerii
17:00 Gotowość do pokazu
17:30 Złożenie meldunku Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego
17:30-17:50 Pokaz Musztry Paradnej zakończony inscenizacją szarży
17:50-18:05 Szkolenie rekruta
18:05-18:35 Pokaz władania białą bronią
18:35:19:00 Pokaz Kaskaderski
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez sienkierz » 20 wrz 2007, o 08:34

Miło przeczytać w aktualnościach, pozytywne opinie o własnym mieście i miłej atmosferze wyrażane przez goszczących u nas ułanów Ks. Józia. Przykro nam barzo z powodu przykrej kontuzji Waszego a i naszego kolegi. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do koni oczywiście. Jarku, nie odbierz tego co napiszę dalej jako uszczypliwość ale z Twoją matematyką jest coś nie tak. Nas tj. ułanów KOSK im. 13 PUW było na tej imprezie dziesięciu a nie siedmiu - trójka sztandarowa i pełna sekcja z tyłu + dowódca.
Z poważaniem
Jerzy Sienkiewicz
sienkierz
Ułan II
Ułan II
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 17:13
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Ułan świętokrzyski » 20 wrz 2007, o 15:50

Biję się w piersi!
To tylko pewnie z tego powodu, ze jechałem za Wami pod słońce i emocje spełnienia danej przed wielu lat obietnicy przysłoniły mi ilość Kolegów Ułanów z mojego rodzinnego miasta. Bardzo proszę o wybaczenie a ja postaram się następnym razem osobiście zrobić wcześniej dokładną inwentaryzację Waszej formacji. Pozdrawiam serdecznie!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez sienkierz » 20 wrz 2007, o 19:19

Rozgrzeszamy i odpustu udzielamy, Z mojego punktu widzenia, dzięki Waszej u nas wizycie, mieliśmy możność poznania ciekawych form prezentacji formacji kawaleryjskiej ku uciesze publiki i własnej satysfakcji. Dzięki Wam władze przekonały się, że jest w mieście miejsce gdzie można przeprowadzić bezpiecznie pokaz musztry, woltyżerki i władania białą bronią. Myślę,że na tym nie skończy się a raczej rozwinie nasza współpraca. Korzystając z okazji ponawiam moje zaproszenie na kawaleryjski Hubertus 3 listopada. Spodziewam się również przedstawicieli jazdy z innych wcześniejszych okresów historycznych. Pytania i zgłoszenia proszę kierować na adres sienkierz@op.pl pozdrawiam J.S
sienkierz
Ułan II
Ułan II
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 17:13
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Ułan świętokrzyski » 21 wrz 2007, o 06:15

Ależ dziekuję bardzo w imieniu swoim i Kolegów z Niepołomic. Jeżeli chodzi o mnie to jest to wielce prawdopodobne, gdzyż w tym dniu będę w Kielcach przebywał. Jak tylko nic niespodziewanego nie wypadnie to zjawiam się w Oblęgorku w pełnym umundurowaniu.

[ Dodano: Pią Wrz 28, 2007 10:11 pm ]
Może ktoś z Kolegów z Niepołomic wyjaśni mi dlaczego do tej pory nie ma galerii zdjęć z imprezy w Kielcach? Bo ja sam nijak wyjaśnienia znaleźć nie mogę!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,