Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

KOMARÓW 2007

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Postprzez pulkownik » 30 sie 2007, o 09:28

Miłe słowa ale ordery dla innych !!!

Czy ktoś pisze relacje do NPK czy Polonia Militaris ? To ważne.
Zainteresowani są również "ODKRYWCA" , "MÓWIĄ WIEKI". Chciełbym tam zamieścić też zaproszenie na przyszły rok z podaniem kontaktu do mnie. Dostaję dużo maili z zapytaniami i skargami, że za mało informacji kontaktowych ( co jest prawdą ).

[ Dodano: Czw Sie 30, 2007 12:18 pm ]
i jeszcze
http://www.zamosconline.pl/text.php?id=1208&rodz=kul
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Postprzez Ułan świętokrzyski » 1 wrz 2007, o 10:36

Na naszej stronie www.ulani.pl jest juz mój artykuł. Są to moje i nasze odczucia! Ale zasada jest tak, że do mass mediów zawsze pisze organizator bo po prostu zna najwięcej sczegółów.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Jola » 2 wrz 2007, o 16:09

Witam!
Wreszcie i ja mogę podziękować za gościnę i niesamowite przeżycia...
Ten wyjazd to przede wszystkim dużo pozytywnych wrażeń,które pozostana w sercu już na zawsze.
Mam nadzieję,że w przyszłym roku uda nam się również w tak świetnym towrzystwie przebywać...

Ogromna wyrazy uznania dla Tomka Dudka i Ani oraz ich rodziny i przyjaciół.To było nie lada wyzwanie! Wiem o czym mówię,bo miałam okazję widzieć część przygotowań "od kuchni" ;)

Podziękowania także Ułanom z Krakowa za życzliwość i serdeczne przyjęcie do grona sympatyków:)

Przy okazji ponawiam prośbę o podesłanie kontaktów do osób,które chcą dostać zdjęcia - piszcie na maila lub gg. Myślę,że najlepiej podać adres domowy.
Zrobiliśmy ponad 1,5 tys. zdjęć,więc każdy gdzieś sie załapał. Łukasz obrabia filmy i wszystko nagramy na płytę. Będzie świetna pamiątka dla uczestników imprezy :)
Pozdrawiam !
Jola
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 08:07

Postprzez Ułan świętokrzyski » 2 wrz 2007, o 19:49

Brawo Jola! Wspaniały debiut na Forum! Tzn o Tobie przeczytaliśmy po raz pierwszy jak Lookas bał się swojej żony za zmarnowany litr oleju jadalnego z Waszej kuchni na zmiękczenie butów! Ale szczęście że w oryginale okazałaś się super towarzyszką Lookasowego żywota! Zapisuje się na płytkę! Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Lookas » 3 wrz 2007, o 11:09

:)

heheheh. Zonka skutecznie odwróciła Waszą uwagę, a ja tymczasem.....Skleiłem pierwszy króciótki filmik:)

Materiału jest o wiele wiecej, wiec przy czasie złozy sie z tego coś dłuższego. Tymczasem tuTEY jest filmik, standadowo, na wrzucie:( wiec prosze o wybaczenie jakości:)

Pozdrowienia:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Ułan świętokrzyski » 4 wrz 2007, o 14:40

Wybaczamy! Już po tym fragmencie widac wspaniałą sztafetę pokoleń w Dudkowej Rodzinie! No i po mistrzowsku wprowadzasz w nastrój! Tak trzymac! Zyczymy wyrozumienia u Joli i udanego zmontowania całości! Ale nie spiesz sie! Tego typu idea nie lubi pośpiechu! Wolno tworzona zyskuje na wartości i pozwala się później lepiej nią delektować!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez pulkownik » 4 wrz 2007, o 15:36

co do tej sztafety to może następny ułan w drodze !!! było by z kim na starość na koniu kłakać. Choć Ania targuje się, że lepiej córa. I co tedy mam zrobić ? bab w kawalerii przeto nigdy nie było.
Ale swoją drogą „takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”

Lookas powinieneś otrzymać zacny tytuł WIELKIEGO ARCHIWISTY.
Ostatnio edytowano 14 lis 2007, o 20:16 przez pulkownik, łącznie edytowano 1 raz
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Postprzez Lookas » 4 wrz 2007, o 15:56

aleeee tam wielkiego:)

U mnie jest fifty fif ja:D Jarema zakochany w szbelkach i ułaństwie choć ma 4 lata dopiero i jeszcze moze mu sie odmienić, ale Lena (2 lata) powazniej w konie wierzy:) Ciekawość bierze, które bardziej do munduru przylgnie:)

Filmiki sie zrobią, choć na razie wena mnie odleciała;/ Chciałoby się pociągnąc stylem i formą ale problem mam z materiałem, bo nie wszystko co chciałem ( przez niefortunny poranny przestój) udało mi sie skręcic:( Zatem materiał niestety zdeterminuje treśc a nie odwrotnie:(

Dołożę wszelkich starań, by całośc dorównała pilocikowi, choc tremę mam straszliwą:)

Mości Pułkowniku!! Potrzebny mi Twój odzew na prywatną pocztę w wiadomej sprawie:)

Czas ucieka a ja obiecałem wystawę:D

Pozdrawiam!!
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Lucas » 4 wrz 2007, o 17:26

Drogi Mości Pułkowniku!!!
Ukłony dla Małżonki - jeżeli córka odziedziczy po niej urodę to warto mieć jednego ułana mniej w Odziale Komarowskim. Zróbmy tak - jeżeli będzie chłopak to delegacja Szwadronu Niepołomice na chrzcinach się (nawet nie proszona) stawi a jeżeli będzie dziewczynka to też sie stawi. No i będzie dobrze - wilk syty i owca cała.
Jaruś, Stachu, Miro, Bartku i reszta naszej Kompanii Braci w Ułaństwie - poprzyjcie mnie bo przecie my zasze "Kupą Mości Panowie...."Obrazek
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Postprzez pulkownik » 4 wrz 2007, o 17:29

Teraz poważnie ! mam dwa materiały z telewizji. Oba pozostają bez obróbki - tzw. surówka ( bardzo dobre ). Myślę, że można to posklejać i stworzyć dobry materiał. Czy Lookas podejmiesz się tego ?
Co do obiecanych materiałów pomnika jutro popołudniu wszystko prześlę.

A data chrztu wyznaczona i zapewne znana każdemu !
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Postprzez Lookas » 4 wrz 2007, o 20:43

z ogromna radością i przyjemnością poskładam ten materiał!!!

mam nadzieję, ze stane na wysokości zadania:D

w razie czego.....ustalimy scenariusz:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Staszek » 4 wrz 2007, o 20:50

Avatar użytkownika
Staszek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 169
Dołączył(a): 4 cze 2006, o 23:26
Lokalizacja: Ułan Księcia Józefa

Postprzez Ułan świętokrzyski » 5 wrz 2007, o 07:19

No toś się Staszek na tym Forum tęgo opisał! No ale zawsze jeden post więcej do statystyki! Ale dzięki! Sam bym tego nie znalazł! Pooglądałbym wszystko non stop, ale zaraz muszę iść do szkółki aby uczyć Kozy fikać kozły! Tak to juz czynię w Pacanowie od 1981 roku! Ale nic to w przyszłą niedzielę jedziemy w Kielcach na wojewódzkich dozynkach! Ku chwale kawalerii!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez Wojenka » 5 wrz 2007, o 15:11

Niestety nie mogłam być na tegorocznych obchodach,nad czym bardzo ubolewam.Chciwie oglądam zdjęcia i filmy (Lookas-shorcik majstersztyk! Czekamy na więcej!).
Od siebie mogę jedynie pokazać zdjęcia z zeszłego roku,które może nie wszyscy widzieli...
Pod tym adresem: http://www.kuhailan.equinebeauty.eu/ulani/index.html

Pozdrawiam serdecznie!
Avatar użytkownika
Wojenka
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 mar 2007, o 18:56

Postprzez pulkownik » 5 wrz 2007, o 16:04

Czołem Zuzka ! Twoje ubiegłoroczne komarowskie fotki ukazały się wielu gazetach np w Rzeczpospolitej, Mówią Wieki ! zdobią też nie jedno wnętrze.
"Impreza" co rok będzie bardziej efektowna więc nic straconego.
Pozdrawiam.
pulkownik
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 615
Dołączył(a): 4 sie 2006, o 18:22
Lokalizacja: Komarów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron