Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Bałtów

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Bałtów

Postprzez pisia_s » 11 mar 2007, o 20:35

Często ułani odwiedzają Bałtów mam nadzieję że będą to robić nadal!
Mieszkam w Bałtowie wiec zawsze jestem na ich pokazach. byłam także w kościele kiedy były msze w intencji nieżjących ułanów. Nie mogę się doczekać nastepnego spotkania które nastąpi prawdopodobnie 20 maja! Bardzo się ciesze
Pozdrawiam i DOZOBACZENIA!!!
pisia_s
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2007, o 20:13
Lokalizacja: Bałtów

Postprzez Ułan świętokrzyski » 11 mar 2007, o 21:51

Mu również pozdrawiamy naszą wielbicielkę! Bałtów i okolice to bardzo urokliwe, pełne wspaniałych zakątków tereny! Zawsze jadę tam z radością i czuję się jak u siebie! A to co przyciąga tam wiele osób to jedyny i niepowtarzalny instruktor jazdy koneej - ułam Krzysztof !!!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez pisia_s » 11 mar 2007, o 23:36

Pana tez kilka razy widziałam w Bałtowie. Pan Krzysiu pilnie przygotowywuje sie do zawodów które będą rozgrywane w Bałtowie.

[ Dodano: Pon Mar 12, 2007 6:58 pm ]
Proszę jeżeli ktoś ma zdjęcia z pokazów z Bałtowa na mo adres e-mailowy. :smile:
pisia_s
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2007, o 20:13
Lokalizacja: Bałtów

Postprzez Lach » 23 kwi 2007, o 09:21

http://www.ulani.pl/index.php?str=galeria&galeria_id=21
galeria w dziale galerie na glownej stronie tego forum:)

Tak z innej beczki czy na poludniu Polski odbeda sie zawody militari czy moze wlasnie w Bałtowie sie odbeda?
Avatar użytkownika
Lach
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 200
Dołączył(a): 30 sty 2007, o 21:37
Lokalizacja: 5 PSK Tarnów

Postprzez pisia_s » 23 kwi 2007, o 15:23

20 maja w tutejszej stadninie odbędą sie zawode jeździeckie w różnych kategoriach ale o zawodach militarii nie slyszałam. Myślę, że nawet ich nie będzie to i tak bedzie świetna zabawa! Zapraszam!!!
pisia_s
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2007, o 20:13
Lokalizacja: Bałtów

Postprzez Ułan świętokrzyski » 23 kwi 2007, o 21:09

3 Maja na Błoniach Krakowskich będą pokazy kawaleryjskie w tym pokaz cięcia szablą i władania lancą! Ale nie będą to Militarii!
Podobmie będzie podczas Dni Bałtowa w dniach 22 -24 czerwca w Bałtowie!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Zawody jeździeckie tuż, tuż...

Postprzez pisia_s » 8 maja 2007, o 21:15

I Powiatowe Zawody Jeździeckie odbędą się 20 maja w "Krainie koni" w Bałtowie. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 10. Rozegrane będą trzy konkursy. poza konkursami odbędą się pokazy ujeżdżania i wladania białą bronią. Impreza ma charakter sportowo-rekracyjny. ZAPRASZAM!!! Nie pożałujecie!
pisia_s
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2007, o 20:13
Lokalizacja: Bałtów

Postprzez Ułan świętokrzyski » 8 maja 2007, o 22:21

Alez oczywiście! Bedziemy w liczbie czterech! Ale w dniach 7 -10 czerwca przyjedziemy w znacznioe liczniejszym gronie i damy pokaz!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez pisia_s » 9 maja 2007, o 12:20

Bardzo się z tego ciesze! Zawsze jestem na wszych pokazach i postaram się teraz też przybyć!

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 3:37 pm ]
Wczoraj w Bałtowie jak zwykle na zawodach było superr!
Miła atmosfera, ładna pogoda ślicze koniki i wogóle wszystko pieknie! moi faworyci jak zawsze mnie nie zawiedli!!
Jeżeli ktoś był na tych zawodach i ma z nich zdjęcia proszę o przesłanie mi ich na mój adres e-mail ( pina124@wp.pl) :grin: Z góry BARDZO dziękuje
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, o 15:11 przez pisia_s, łącznie edytowano 1 raz
pisia_s
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2007, o 20:13
Lokalizacja: Bałtów

Postprzez Ułan świętokrzyski » 21 maja 2007, o 21:16

Miło to słyszeć! Rzeczywiście atmosfera była bardzo miła! Pokaz ułański może nie najwspanialszy ze względu na wyjątkowo mało miejsca ale i tak wzbudził zainteresowanie! A wszystko to dzięki przesympatycznemu ułanowi Krzysiowi Dykowi, bez którego Kraina Koni w Bałtowie nie przyciągnęłaby ułanów i wielu wesołych ludzu! Do zobaczenia wkrótce!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez pisia_s » 24 maja 2007, o 21:21

Bez pana Krzysia nie było by stadniny i oczywiście nie przyjeżdżali by do Bałtowa ułani!!!
6215644 na tej stronie jest kilka zdjęć z zawodów.
pisia_s
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2007, o 20:13
Lokalizacja: Bałtów

Postprzez Ułan świętokrzyski » 24 maja 2007, o 22:33

No pięknie Pisia! Wielkie dzięki! Znów gdzieś zaistniałem! Jak Bóg da to wkrótce znów się tam zjawimy! Jak tylko nas będą chcieli! Zrobimy polowanie safari z koni! Hi hi hi!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Postprzez pisia_s » 26 maja 2007, o 22:43

Was zawsze bedziemy chcieli w Bałtowie! A bez pana Krzysia nie było by stadniny no i oczywiście was by nie było! Już nie mogę się doczekać waszej kolejnej wizyty w Baltowie!!
pisia_s
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2007, o 20:13
Lokalizacja: Bałtów

Postprzez Lucas » 29 maja 2007, o 12:33

ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY, UJEŻDŻENIU I MILITARII W DNIACH 2 i 3 CZERWCA 2007 roku w NIEPOŁOMICACH.
W imieniu organizatorów tj. "Stadniny Niepolomice" oraz "Szwadronu Niepolomice" w barwach 8 Pułku Ułanów - serdcecznie zapraszam.
Miejsce zawodów - hipodrom Stadniny Niepołomice przy ul. Targowej 5 w Niepołomicach
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 812
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron