Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Turniej Trzech Miast - organizator Szwadron Podkarpacie

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Turniej Trzech Miast - organizator Szwadron Podkarpacie

Postprzez Lucas » 18 maja 2012, o 10:18

Ze strony http://www.brzostek.alpha.pl/stajniaulanska/index.php:

20 maja 2012 roku rozpoczyna się w Jaśle cykl zawodów hippicznych „Turniej Trzech Miast”. Myśl ta kiełkowała już od ubiegłego roku, kiedy wspólnie z Jankiem Urbanem i Krzysiem Kurzawą zastanawialiśmy się nad organizacją takiej właśnie imprezy. Rozmowy z władzami samorządowymi poszły gładko i wszyscy burmistrzowie wykazali wolę i chęć wsparcia tej imprezy. Przygotowano zatem stosowne regulaminy, poprawiono infrastrukturę i …. ruszamy. Pierwsze zawody w Jaśle i drugie w Dębicy będą jeszcze turniejami jednodniowymi, ale wszystkie pozostałe to już dwudniowe, naprawdę poważne zawody. Chcemy by były one:
dla naszych najmłodszych adeptów którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jeździectwem ukierunkowanym na sport - zachętą do dalszych treningów i dalszej pracy, by poczuli w sobie adrenalinę i emocje płynące ze wzajemnej sportowej rywalizacji
dla naszych ułanów - możliwością i przymusem stałego cyklu treningowego wpływającego na regularną pracę i wdrażanie nowych koni do rzemiosła kawaleryjskiego. Chcemy stworzyć zarazem dla nich nową konkurencję, wymuszając w ten sposób u wszystkich postęp w treningu
możliwością dla tych wszystkich, którzy chcą przygotować w poważnych zawodach swoje młode konie, to ma być właśnie dla takich przypadków optymalne rozwiązanie i gwarancja właściwej drogi w procesie szkoleniowym jeźdźca i konia.
dla tych, którzy chcą powalczyć o poważne nagrody z poważnymi przeciwnikami. Dajemy tutaj możliwość udziału w trudnym turnieju z ostrą konkurencją, gwarantując pełną satysfakcje tym, którzy sięgną po najwyższe miejsca w całym jego cyklu.
wreszcie chcemy, by region dębicko-brzostecko-jasielski możliwie jak najszybciej zbliżył się do tych ośrodków, które dzisiaj odgrywają w polskim jeździectwie rolę pierwszoplanowe. I będzie to z pożytkiem dla wszystkich. I tych „dużych” i tych „małych”.

Zapraszamy zatem do udziału w Amatorskich Zawodach Hippicznych „Turniej Trzech Miast”. Serdecznie namawiamy stajnie i ośrodki jeździeckie w naszej okolicy do udziału w zawodach. Może i Was zainspiruje zdrowa, sportowa rywalizacja, która pokaże wartość odpowiedniej pracy z koniem i zachęci do podnoszenia umiejętności jeździeckich. Będzie to z pożytkiem dla Was, a nade wszystko dla Waszych adeptów. Przypominamy:
-20 maja 2012 roku Jasło
-9 czerwca 2012 roku Dębica
-21-22 lipca 2012 roku Brzostek
-18-19 sierpnia 2012 roku Jasło
-22-23 września 2012 roku Dębica
-6-7 października 2012 roku Brzostek

Regulaminy i propozycje zawodów na http://www.ptk.brzostek.pl. Ruszamy….
Obrazek
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 811
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza

Re: Turniej Trzech Miast - organizator Szwadron Podkarpacie

Postprzez Lookas » 18 maja 2012, o 10:28

Gratulacje pomysłu i...trzymam kciuki za powodzenie!!!! No i oczywiście....tym razem ja czekam na relacje:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Re: Turniej Trzech Miast - organizator Szwadron Podkarpacie

Postprzez Ułan świętokrzyski » 20 maja 2012, o 09:20

Ja też trzymam kciuki! Dzisiaj nie pojechałem bo urodziny Teściowej i Żony, ale w czerwcu chyba nic nie przeszkodzi!
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: Turniej Trzech Miast - organizator Szwadron Podkarpacie

Postprzez Lucas » 23 maja 2012, o 00:54

20 maja 2012 roku konkursami w Jaśle zainaugurowano Amatorskie Zawody Hippiczne „Turniej Trzech Miast”. Na Hubalowych Łąkach, gdzie wiek temu uczył się jeździć konno Henryk Dobrzański, wystartowało 22 zawodników i prawie 30 koni z Jasielskiego Stowarzyszenia Jeździeckiego, Stajni Huzar w Jaśle, Podkarpackiego Towarzystwa Konnego (zawodnicy z Jasła i Skalnika), Stajni Żyraków, SK Stara Cegielnia z Gładyszowa oraz Stajni Ułańskiej z Brzostku. Przy pięknej pogodzie rywalizowano prawie 4 godziny. Poniżej wyniki poszczególnych konkursów, które zarazem stanowią klasyfikację generalną po pierwszym konkursie „Turnieju Trzech Miast”.

Konkurs kawaleryjski „Szabla i lanca”

1. Grzegorz Wojtaczka/Zament Szwadron Podkarpacie

2. Krzysztof Nosal/Wicher SK Stara Cegielnia Gładyszów

3. Piotr Staniszewski/Wotan Szwadron PodkarpacieKonkurs skokowy klasy Mini LL

1. Piotr Urban/Remington Podkarpackie Towarzystwo Konne Jasło

2. Katarzyna Śliż /Arosita Stajnia Huzar Jasło

3. Piotr Mroczka/Jamajka Podkarpackie Towarzystwo Konne SkalnikDrużynowo zawody klasy Mini LL wygrała drużyna Podkarpackiego Towarzystwa KonnegoKonkurs skokowy klasy LL

1. Małgorzata Gawlik/Gracja Stajnia Żyraków

2. Małgorzata Gawlik/Gracja Stajnia Żyraków (zawodniczka jechała dwa przejazdy)

3. Krzysztof Kurzawa/Grenada UKJ Champion DębicaDrużynowo zawody klasy LL wygrała Stajnia ŻyrakówKonkurs skokowy klasy „L” z rozgrywką.

1. Grzegorz Wojtaczka/Zament Stajnia Ułańska Brzostek

2. Weronika Gawlik/Magia Stajnia Żyraków

3. Agata Bryła/Zament Stajnia Ułańska Brzostek

4. Piotr Staniszewski/Wotan Stajnia Ułańska Brzostek

5. Krzysztof Kurzawa UKJ Champion DębicaDrużynowo zawody klasy L wygrała Stajnia Ułańska w Brzostku.

Następne zawody 10 czerwca 2012 roku w Dębicy organizowane będą także przez Podkarpackie Towarzystwo Konne oraz UKJ Champion Dębica


Wojciech Staniszewski


http://www.batyckipawel.eu/thumbnails.php?album=352
Avatar użytkownika
Lucas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 811
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 13:22
Lokalizacja: ułan Kawalerii KOP (8 PU) z Nowego Sącza


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron