Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

buty kawaleryjskie

Dyskusja na temat umundurowania.

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Piotrek » 26 wrz 2011, o 22:17

U nas był podobny problem. Zamówione zdaje się dwie pary i cisza. Kolejne wersje wydarzeń, obiecanki, aż w końcu koledzy poprosili o zwrot pieniędzy. Do dzisiaj ich nie zobaczyli.
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez jacbyd72 » 26 wrz 2011, o 22:33

Ale z tego co wiem zobaczą ;-) - będzie to dla Pana K. bardzo nieprzyjemne i nawet poniesie koszty dodatkowe - ale to już jego sprawa. Szkoda tylko bo przynosi wstyd całemu środowisku, a szczególnie 1 PSK.
Avatar użytkownika
jacbyd72
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 43
Dołączył(a): 13 wrz 2009, o 14:22
Lokalizacja: 16 P.U.W Bydgoszcz

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Paweł_39 » 27 wrz 2011, o 11:16

Witam!!!
Nie polecam. Kontaktowałem się z wymienianym Panem Krzysztofem. Buty /ponoć/ zaczął szyć na początku sierpnia. Termin wykonania ustalono na początek września /tak pomiędzy 1-5/. Na moje telefony odpowiedział, że paczka z butami wysłana. Po naciskach, aby podał numer nadania i firmę kurierską przyznał się, że butów nie skończył. Przesunęliśmy termin na 23 września - rozumiem, że każdy ma jakieś "kłopoty życiowe". Znowu stara śpiewka, że buty wysłane ponoć kurierem. To ja się pytam - skąd ten kurier jedzie - z Alaski??? Z tego co wiem to nie pierwszy jego numer. Myślałem, że zależy mu na pieniądzach i dobrej opinii, ale niestety psuje opinę całemu środowisku. Zdecydowanie nie polecam.


Jak już Piotr napisał wyżej. Nasi rekruci z 7 DAKu zamówili na początku roku 2 pary do wykonania u Krzysztofa Balasa z Garwolina. Zapłacili z góry za jedną. Wielokrotnie otrzymywaliśmy informację, że już są wysłane, że Poczta Polska nawaliła, że paczka się zgubiła i że nowe zrobi. Na pytanie o numer przesyłki lub o potwierdzenie nadania nie otrzymywaliśmy nic poza informacją, że zgubił potwierdzenie nadania. Daliśmy się tak zwodzić przez ponad 6 miesięcy. Niestety pieniędzy nie odzyskaliśmy narazie i wspomniany wykonawca nie zwrócił pieniędzy i nie ma zamiaru. W stosunku do GRH 16 pu osiągnął mistrzostwo, bo im już wysyłał MMSy ze zdjęciami wykonanych butów, ale jak wynika z powyższej informacji Jacka, jedna wielka ściema.

Zdecydowanie wszystkim odradzamy składanie zamówień. Nam jeszcze zostało odzyskanie środków na drodze prawnej. Jedyne co ten człowiek potrafi, to zmienić melodyjkę w telefonie. Znam je już na pamięć, bo nie odbiera już telefonów.
Avatar użytkownika
Paweł_39
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 293
Dołączył(a): 3 sie 2010, o 17:03

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Piotr Walter » 27 wrz 2011, o 13:19

A my nauczeni waszym doświadczeniem zamuwiliśmy u Pana Barskiego i po ok 3 tygodniach przysłał nam zrobione 4 pary butów ;)
Choćby dlatego warty polecenia;) ALE PILNOWAĆ ABY WAM GUMY NIEPODKLEJAŁ NA PODESZWIE bo nam mimo próśb aby tego nie robić podkleił.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Piotr Walter
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 825
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 22:07
Lokalizacja: 15 Pułk Ułanów Poznańskich- Górka k. Poznania

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez elmijakke » 27 wrz 2011, o 16:52

Piotr Walter napisał(a):A my nauczeni waszym doświadczeniem zamuwiliśmy u Pana Barskiego i po ok 3 tygodniach przysłał nam zrobione 4 pary butów ;)
Choćby dlatego warty polecenia;) ALE PILNOWAĆ ABY WAM GUMY NIEPODKLEJAŁ NA PODESZWIE bo nam mimo próśb aby tego nie robić podkleił.

Pozdrawiam


Ja gumę wręcz kazałem dokleić! Chcę żyć!
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez jacbyd72 » 27 wrz 2011, o 17:51

To prawda mms-y z fotkami otrzymałem. Nie rozumię tylko głupiego postepowania związanego z informowaniem o wysyłce. Żyjemy już w takim kraju, że można wszystko sprawdzić a paczki krajowe przesyłane Pocztą Polską dochodzą w ciągu 3- 4 dni maksymalnie. Jeżeli jest przesyłka kurierem to bardzo często na następny dzień już jest na miejscu. W dodatku przesyłki kurierskie można monitorować gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Wymieniony powyżej Krzysztof chyba żyje jeszcze w dawnej epoce myśląc, że nic nie można sprawdzić. W dodatku angażuje w swoje kłamstwa chorego ojca informując, że to on wysłał przesyłkę. Mam tylko żal o to, że stracilismy dwa miesiące /dawno otrzymalibyśmy buty od Pana Barskiego/ - a wystarczyło tylko powiedzieć podczas pierwszej rozmowy, że nie jestem w stanie wykonać butów i byłoby po sprawie bez żadnych pretensji. Oczywiście niesmak pozostał.
Ostatnio edytowano 27 wrz 2011, o 21:57 przez jacbyd72, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
jacbyd72
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 43
Dołączył(a): 13 wrz 2009, o 14:22
Lokalizacja: 16 P.U.W Bydgoszcz

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Kowalinho » 27 wrz 2011, o 18:30

Zdecydowanie odmienne miałem wrażenia, zamawiając buty u mistrza Fiślaka. Bardzo pozytywnie, polecam. Piszę to po rocznym użytkowaniu butów od niego. :wink:
Avatar użytkownika
Kowalinho
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 180
Dołączył(a): 30 sty 2010, o 19:50
Lokalizacja: 1 pszwol

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Paweł_39 » 27 wrz 2011, o 20:01

Nasi stracili na Balasie ok. 7 miesięcy. No cóż. Mam nadzieje, że koledzy kawalerzyści nauczeni naszym doświadczeniem skutecznie wstrzymają wszelkie zamówienia.
Avatar użytkownika
Paweł_39
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 293
Dołączył(a): 3 sie 2010, o 17:03

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez jarema » 27 wrz 2011, o 23:30

Aj waj! A ja ze swojej strony uprzejmie donoszę, że nie mam w planach ruszenia z produkcją butów :lol:
Avatar użytkownika
jarema
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 434
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 22:40
Lokalizacja: GRH 7DAK, Poznań

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez jacbyd72 » 16 lis 2011, o 21:11

A my swoje odebraliśmy po około 3 tygodniach od Pana Fiślaka. Miła obsługa i przede wszystkim dotrzymanie terminu oraz super wykonanie 4 par butów - zdecydowanie polecam.
Avatar użytkownika
jacbyd72
Ułan V
Ułan V
 
Posty: 43
Dołączył(a): 13 wrz 2009, o 14:22
Lokalizacja: 16 P.U.W Bydgoszcz

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Ułan świętokrzyski » 16 lis 2011, o 23:10

Popieram i podtrzymuję opinię o pracy mistrza Fiślaka. Sam noszę jego produkty już 8 lat.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Ślązak » 27 gru 2011, o 19:06

Czyli wybór jest jasny. Pan Fiślak. Ułanie z Pacanowa czy Ty takźe masz buty juchtowe czy tylko oficerki tego producenta?
Ślązak
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 123
Dołączył(a): 3 cze 2010, o 16:23

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Ułan świętokrzyski » 28 gru 2011, o 00:29

Ja mam tylko oficerki. Wtedy jeszcze (w roku 2003) chyba juchtowych nie robił. Juchtowe u Barskiego w Radomsku zamawiają najczęściej.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Piotrek » 28 gru 2011, o 00:47

Fiślak robi ostatnio juchtowe, podobno całkiem udane. Koledzy mają zamawiać u niego, to zobaczymy na żywo efekty. Chyba Paweł Kowalik od jakiegoś czasu testuje je i z tego co pamiętam, zadowolony jest.
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Re: buty kawaleryjskie

Postprzez Ślązak » 28 gru 2011, o 10:49

To może jakieś zbiorcze zamówienie zrobimy? Zawsze to para butów więcej. A i tak muszę kupić.Oczywiście tylko juchtowe. Oficerki to tak za rok :wink: Poza tym w szarżę nie mierzę.
Ślązak
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 123
Dołączył(a): 3 cze 2010, o 16:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Umundurowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron