Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

U kogo kupić dobrze zrobione kopie odznak?

Dyskusja na temat umundurowania.

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Re: U kogo kupić dobrze zrobione kopie odznak?

Postprzez cmyx » 5 gru 2010, o 22:26

Otrzymałem od Administratora takie oto ostrzeżenie:

Proszę wypowiadać się zgodnie z tematem wątku. Nie tolerujemy "politykowania". Pozdrawiam, Administrator


Uważam je za absurdalne, nie było tam ani słowa o polityce. Panowie w tym wątku 3/4 postów jest nie na temat i poza kilkoma nie odpowiadają na pytanie gdzie kupić dobre kopie odznak. Gdyby się trzymać ściśle związku z tematem wątku to powinna polecieć przynajmniej cała jedna strona tego tematu.

Nie zauważyłem, żeby któryś z innych postów został wycięty, więc mam wrażenie, że jednych użytkowników traktuje się tak a innych inaczej. Nie mogę się z tym zgodzić, więc pozostaje mi podziękować za gościnę na forum i odejść, co niniejszym czynię. Pozdrawiam.
cmyx
Ułan III
Ułan III
 
Posty: 27
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 15:37

Re: U kogo kupić dobrze zrobione kopie odznak?

Postprzez Ułan świętokrzyski » 6 gru 2010, o 00:14

No cóż, każdy ma wolną i nieprzymuszoną wolę. Szanujemy decyzję Kolegi. A w razie zmiany decyzji zapraszamy ponownie.
Avatar użytkownika
Ułan świętokrzyski
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 2647
Dołączył(a): 10 mar 2006, o 15:30

Re: U kogo kupić dobrze zrobione kopie odznak?

Postprzez Piotr Walter » 6 gru 2010, o 21:26

Teraz mam problem gdzie odpowiedzieć... żeby było na temat. Często się zdarza na tym forum, że zbacza się z wątku sam się przyznaję zdarza mi się często... Z góry przepraszam.

Co do prośby o pomoc nie bardzo wiem na kogo miał bym głosować i jaki to miało by mieć wpływ na to czy szeregowi zostaną zje..bani i wyjdą rano z lóżek na mrugnięcie kaprala ale może wynika to z mojej niedojrzałości.
Rzeczywiście ten temat nie pasuje do wątku, ale to nie oznacza, że takich spraw nie należy wyciągać.. bo dla mnie te sprawy to problem, który osoby z otoczenia wojska na pewno zauważają.
Zaznaczam również, że nie miałem na celu ubliżania nikomu i gratuluje dobrej kompani honorowej i wzorowej służby w wojsku- naprawdę!.
I przepraszam, bo mój post mógł zostać odebrany jako uogólnienie, czego w rzeczywistości nie miałem na celu.

Podzieliłem się tutaj odczuciami, jakich doznałem na widok zdarzeń, których byłem świadkiem...
I apeluje o nie obrażanie(beton) innych i nie uogólnianie (beton). (w moim przypadku nie miałem tego na celu)
Jeśli kogoś obraziłem przepraszam.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Piotr Walter
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 825
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 22:07
Lokalizacja: 15 Pułk Ułanów Poznańskich- Górka k. Poznania

Re: U kogo kupić dobrze zrobione kopie odznak?

Postprzez skorpiom » 5 lut 2013, o 23:36

Wiem, że wątek jest już delikatnie mówiąc "ciut nieświeży", ale pomyślałem, że może nowi użytkownicy forum (tak jak ja) będą go przeglądać, więc może to jeszcze kogoś zainteresuje. Ja kupiłem kilka replik na allegro od użytkownika o nicku rademenes18, którym jest Radosław Szymański z Grodziska Mazowieckiego - wg mnie (choć zastrzegam, że znawcą nie jestem i porównywałem je jedynie z dostępnymi fotografiami lub rysunkami w WKKP) są one dobrej jakości, no i ich niewątpliwą zaletą jest dosyć przystępna cena - większość z nich kosztuje w granicach 30-40 złotych. oczywiście, jeśli ktoś ma ambicje skompletowania odznak wszystkich pułków kawaleryjskich i jeszcze chce to zrobić naraz, to ciut trzepnie po kieszeni, ale można - jak mawiała moja babcia - jeść małą łyżeczką, a nie od razu chochlą ;)
skorpiom
Ułan I
Ułan I
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lut 2013, o 12:33

Re: U kogo kupić dobrze zrobione kopie odznak?

Postprzez Piotrek » 6 lut 2013, o 12:54

Nie są złe. Do ideału brakuje, ale wykonania na poziomie przedwojennym trudno szukać w ogóle w Polsce.
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Umundurowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron