Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Guziki i haki

Dyskusja na temat umundurowania.

Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy

Postprzez Piotrek » 7 mar 2009, o 14:27

A dałbyś radę wrzucić Jarku na forum, gdyby się znalazły?
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Postprzez Lach » 7 mar 2009, o 15:26

Da rade jak tylko znajdzie i zeskanuje:) Juz ma w tym glowa.
Avatar użytkownika
Lach
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 200
Dołączył(a): 30 sty 2007, o 21:37
Lokalizacja: 5 PSK Tarnów

Postprzez wacektel » 7 mar 2009, o 17:53

Jest bo przeglądałem i owe haki mnie zainteresowały ale nie pamiętam który to bo to NPK Stasia J.
wacektel
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 81
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 19:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pieczarka » 10 mar 2009, o 00:42

Haki ?????????????? ....nie. Na 99% nie było.
Avatar użytkownika
pieczarka
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 280
Dołączył(a): 14 kwi 2006, o 08:24
Lokalizacja: 1Pułk Szwoleżerów JP

Postprzez elmijakke » 10 mar 2009, o 11:29

Przejrzałem, większość NPK (nie mam chyba 7 i 8 numeru) i nie znalazłem.
Avatar użytkownika
elmijakke
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 8 sty 2007, o 19:27
Lokalizacja: 1 pułk szwoleżerów

Postprzez Piotrek » 10 mar 2009, o 12:56

Ok, a czy w takim razie ktoś dysponuje WT haków? Mam już namierzonego producenta, ale chciałbym zerknąć do WT czy aby na pewno są zgodne.
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Postprzez Lach » 10 mar 2009, o 19:58

Miszka ma, jak znajdzie to mi podesle, postaram sie zeskanowac. Jeno nie wiem kiedy to nastapi.
Pisal mi tez, ze na http://www.skelnik.net/ mozna znalezc. Ja niestety nie znalazlem, pewno nie umiem szukac.
Moglbys podac namiary na producenta?
Avatar użytkownika
Lach
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 200
Dołączył(a): 30 sty 2007, o 21:37
Lokalizacja: 5 PSK Tarnów

Postprzez Piotrek » 11 mar 2009, o 01:37

Producentów jest w zasadzie dwóch, tyle że przechwaliłem się z tymi namiarami. Pierwszy, to ten z allegro. Tyle że osoba wystawiająca haki na aukcji nie produkowała ich, a jak to nazwała - znajomy rzemieślnik, do którego nie mam kontaktu. Mam więc namiar na sprzedawcę z allegro tylko. Dowiedziałem się też o drugim producencie, gdzieś u nas, w Wielkopolsce, ale na razie nie mam kontaktu. Myślałem, że koledzy go mają, ale oni są dopiero na etapie namierzania. Jak tylko dostanę, to podrzucę.

Przy okazji, pytanko do Ciebie mam Lach... Czy zajmujecie się renowacją starych ostróg? Mam ładne oryginalne ostrogi oficerskie, tyle że chrom (czy cokolwiek to jest) odprysnęło w wielu miejscach. Pewnie trzeba by zedrzeć całą warstwę i położyć nową. Jest to wykonalne?
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Postprzez Lach » 11 mar 2009, o 09:43

Nie ma kontaktu... napewno ma tylko poco sie ma chwalic, stracil by swa prowizje:)
Zakupie sobie od niego i jak Miszka znajdzie WT to sie pobawie, wytnie sie laserowo i beda az za dokladne.

Co do ostrog, jest to wykonalne. Wlasnie saperke i puszke na maske oddalem do piaskowania i polozenia farby. Nie ma nic lepszego, piaskowanie czysci do zywego zelaza nie zabierajac nic procz rdzy/farby/chromu/niklu. A pozniej tylko polozyc co tam sie chce na oczyszczona powierzchnie.
Avatar użytkownika
Lach
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 200
Dołączył(a): 30 sty 2007, o 21:37
Lokalizacja: 5 PSK Tarnów

Postprzez miszka7-1 » 11 mar 2009, o 22:25

Wywołany do tablicy spieszę z odp.Rafale - Lachu,otóż odkopuję już literaturę (po zmianie m.p. jeszcze sporo w pudłach,a to już ponad pół roku,fiu fiu).Jak tylko dokopię się zrazu przesyłam.Raczej nie będziesz miał problemu z ich wykonaniem.Jestesmy w kontakcie.A,Piotrze,wyślę też Lookasowi,o.k.?
miszka7-1
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 263
Dołączył(a): 23 paź 2007, o 14:49
Lokalizacja: Sercem...

Postprzez Lookas » 11 mar 2009, o 22:45

no własnie miałem Cie prosić o wysyłke i do mnie...:D
Dzięki serdeczne:)
Avatar użytkownika
Lookas
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1194
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 14:13
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Postprzez Piotrek » 11 mar 2009, o 23:15

Jasne, wystarczy że do Łukasza podeślesz :) Rafał, jakie mogą być koszty takiej operacji z ostrogami - piaskowanie i położenie nowej powierzchni chromowej albo niklowej?
Avatar użytkownika
Piotrek
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 1837
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 17:43
Lokalizacja: Kalisz, Poznań

Postprzez miszka7-1 » 13 mar 2009, o 00:40

Panowie,WT haków namierzone.Jeszcze tylko skany i będę wysyłał.

[ Dodano: Sob Mar 14, 2009 5:37 pm ]
WT haków "w drodze" (jak to się wolno wysyła,psia krew). Dzięki Bodziowi Turowskiemu,bo on ma skaner,a ja zanim wykombinowałbym to...ho ho.
Nie są z NPK,ale z czegoś pokrewnego i dlatego dziwi mnie,że niektórzy się nie wychylili,no cóż...Mając dostęp...
Lach i Lookas będą widzieć z jakiego czasopisma.Ja narazie nie napiszę.Może który z Nich...A jak nie to ujawnię :)))
miszka7-1
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 263
Dołączył(a): 23 paź 2007, o 14:49
Lokalizacja: Sercem...

Postprzez Lach » 14 mar 2009, o 19:17

Miszka dzieki:)
A beda wiedziec wszyscy jak sobie popatrza na skany.
Piotrze mam prosbe: edytuj swoj pierwszy post rozpoczynajacy ten watek i wklej ponizsze linki.

http://www.from.okay.pl/volo/IMG_0001.jpg
http://www.from.okay.pl/volo/IMG_0002.jpg
http://www.from.okay.pl/volo/IMG_0003.jpg
Avatar użytkownika
Lach
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 200
Dołączył(a): 30 sty 2007, o 21:37
Lokalizacja: 5 PSK Tarnów

I już

Postprzez elves » 14 mar 2009, o 21:59

I po problemie. Korzystając z tych materiałów "średnio inteligentna małpa" jak mówił mój instruktor na warsztatach, wykona sobie takie haki. A przy ręcznej robocie będzie to 150% zgodności z tzw. WT
elves
Ułan VI
Ułan VI
 
Posty: 89
Dołączył(a): 14 maja 2006, o 16:28
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Umundurowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron