Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Znalezione wyniki: 2

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Panowie może jakies konkrety...

Chodzi mi przede wszystkim o trwałość i wykonanie siodła a w szczególnosci siedziska mam na mysli siodła DAW - MAG oraz te produkowane w Radomsku.

Pozdrawiam Kluska
przez Kluska
4 maja 2007, o 11:34
 
Dział: Rząd Kawaleryjski
Wątek: kulbaka 36
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 10964

kulbaka 36

Witam

poszukuję namiaru na siodło ( kulbakę ) z radomska oraz opinie na jej temat oraz jakośc i trwałośc.

Pozdrawiam Kluska
przez Kluska
3 maja 2007, o 19:25
 
Dział: Rząd Kawaleryjski
Wątek: kulbaka 36
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 10964

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Tablice Ramki Reklamowe Aluminiowe Plastikowe, Agencja Fine, Staropolska, Projekty Domów Drewnianych, Projekty Domów Drewnianych, Noclegi Gorce, Ramki Aluminiowe, Stojaki na foldery, Ramki Plastikowe, Stojaki z plexi, Ramki Reklamowe, Stojaki Plakatowe, Potykacze, stojaki, tablice, ramki, akcesoria reklamowe, Stojaki i tablice przymykowe, Tablice przymykowe OWZ, Stojaki Typu A Potykacze, ¦ciana prezentacyjna, Stojaki plakatowe, Stojaki plakatowe niskie, Stojaczki plakatowe, Stojaki plakatowe Wysokie, Stojaki na plakat i foldery Niskie, Stojaki na plakat i foldery Wysokie, Ramki reklamowe, Ramki sprężynkowe, Ramki aluminiowe, Ramki plastikowe, Stojaki i wieszaki na foldery, Wieszaki na foldery, Stojaki na foldery Niskie, Stojaki na foldery Wysokie, Wyroby z PCV i plexi, Stojaki i tabliczki z plexi, Kieszenie plakatowe z PCV bezbarwnego, Akcesoria reklamowe, Informacja przydrzwiowa,
cron